Сервіс автополиву
Сервіс автополиву
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Обслуговування системи автополиву Київ та Київська область

Автополив – важлива система на присадибній, садовій ділянці, в городі. Щоб система функціонувала стабільно, важливо виконувати своєчасне обслуговування. Роботу поливальної установки забезпечує комплекс механізмів, датчиків і інших елементів. Довірити роботу з обслуговування потрібно досвідченим фахівцям.
Майстри нашої компанії smart care виконають сервіс автополива в Києві та Київській області якісно, ​​швидко. Ми укладаємо договір на річне обслуговування в рамках вже готових пакетних рішень обслуговування будинків або в рамках індивідуального пакета послуг.

Що входить в послугу

Наша компанія виконає налаштування, налагодження, заміну зношених компонентів автополива різної конструкції та продуктивності. У нас можна замовити пакет послуг, в який входять стандартні процедури.

За бажанням в набір можна додати додаткові дії.
В рамках індивідуального пакета майстри нашої компанії виконають наступне:

  • консервація системи автополиву восени та розконсервування навесні;
  • запуск автополива, налаштування;
  • очищення труб і фільтрів від забруднень;
  • налагодження, калібрування датчиків, перевірка правильності їх роботи;
  • контроль пропускної здатності форсунок;
  • обслуговування електронної частини.

Наші співробітники виконають обслуговування в рамках встановленого регламенту. В ході сервісу автополива враховуються рекомендації та вимоги виробника системи.
Перераховані процедури – запорука правильної роботи обладнання. Якщо ігнорувати вимоги виробника, не виконувати своєчасну діагностику, ремонт, заміну зношених компонентів і настройку, ефективність автополива знижується.
Своєчасне усунення несправностей, комплексне обслуговування дозволяють продовжити термін експлуатації системи автоматичного поливу, забезпечити умови для його нормального функціонування.

Плюси обслуговування в smart care

Наша компанія працює на ринку сервісу, ремонту та налаштування автополива, іншого обладнання багато років. В роботі застосовується нове професійне обладнання, стійкі до зносу матеріали та компоненти. При необхідності ми виконаємо ремонт, замінимо зношені компоненти.
Уклавши з нами договір на комплексне пакетне обслуговування будинку з послугою обслуговування автополива, ви можете бути впевнені, що полив буде працювати стабільно, без збоїв. Пакетне обслуговування обходиться дешевше, ніж разовий виклик майстра.
Щоб зробити замовлення, зателефонуйте нам за телефоном гарячої лінії або заповніть форму зворотного зв’язку. Ви можете вибрати готове пакетне рішення обслуговування будинків або, скориставшись калькулятором, сформувати індивідуальний пакет для вашого будинку. Отримавши замовлення, наш співробітник відповість на ваші запитання.