Чистка басейну
Чистка басейну
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Чистка басейнів Київ та Київська область

З часом на стінках басейну накопичується бруд, вапняні відкладення, може з’явитися грибок і пліснява. Купатися в брудній воді не варто. Це може привести до ряду захворювань у користувачів.
Щоб підтримувати санітарно-гігієнічні умови, важливо проводити своєчасну чистку басейну. Це складна робота, яку потрібно довірити професіоналам.
Співробітники нашої клінінгової компанії smart care виконають комплекс необхідних процедур для підтримки чистоти поверхонь басейну

Комплексне обслуговування басейнів від smart care

Вологе середовище чаші басейну сприяє розвитку хвороботворних мікроорганізмів. На поверхнях можуть розвиватися цвіль і грибок. Через контакт з водою можуть з’явитися вапняні відкладення. Чищення басейну потрібно виконати для видалення водоростей, іржі та інших забруднень. Також воду потрібно очищати від сміття.
Наша компанія виконає комплекс процедур, спрямованих на підтримку чистоти води та чаші, техніки, яка працює в системі. Крім очищення дна басейну виконується мийка бортиків, стін, поручнів та сходів, інших елементів. Обслуговування виконується за стандартним або індивідуальним пакетом. Роботи виконуються з встановленою періодичністю, після зими.
Стандартний пакет можна доповнити наступними діями:

 • діагностика обладнання;
 • вимір якості води;
 • додавання засобів по догляду за водою (AquaDoctor);
 • промивки фільтрів;
 • чистка дна і стін басейну;
 • чистка фільтра помпи;
 • чистка дзеркала води сачком;
 • видалення відкладень зі стін;
 • очищення ватерлінії.

Після взяття проб води приймається рішення про необхідність виконання тих чи інших дій. Може знадобитися виконати чищення басейна від іржі, органічних сполук, солей жорсткості. Часто співробітники нашої компанії виконують промивання піскового фільтра (або просто промивання фільтра, якщо роблять обслуговування систем і механізмів).

Як замовити обслуговування басейнів в smart care

Щоб зробити замовлення, зателефонуйте нашим співробітникам за телефоном, вказаному на сайті. Можна заповнити форму зворотного зв’язку, надавши контактну інформацію та заповнити інші обов’язкові поля.
Ви можете додати цю послугу в набір послуг при формуванні індивідуального пакета обслуговування вашого будинку, скориставшись калькулятором на нашому сайті. Виберіть послуги, вкажіть їх періодичність, заповніть контактні дані та відправте форму замовлення.
Наш співробітник зателефонує вам, домовиться про час зручного візиту майстра, який оцінить обсяг роботи, розрахує вартість річного обслуговування за обраним вами набору послуг.
Можна проконсультуватися з усіх питань з нашим співробітником. Вартість послуг залежить від ряду факторів:

 • розмір чаші басейну;
 • особливості конструкції;
 • тип техніки, яка використовується в системі;
 • кількість людей, які користуються басейном;
 • склад води;
 • тип забруднення.

При складанні договору враховуються побажання замовника. Щоб дізнатися точну ціну замовлення, зателефонуйте нам і виберіть зручний час для прибуття нашого співробітника на ваш об’єкт. Під час першого візиту фахівець визначає умови проведення миття, обсяг і складність клінінгових робіт.
Роботи в рамках пакетних послуг коштують менше, ніж при одноразовому виклику фахівця. Наші співробітники мають великий досвід мийки різних об’єктів. Очищення виконується якісно, ​​приділяється увага навіть самим важкодоступним місцям, прихованим ділянкам.
Після підписання договору фахівці в області клінінгу smart care виконуватимуть мийку, чистку з встановленою періодичністю. Це гарантує, що санітарно-гігієнічні умови будуть відповідати нормативам.