Чистка даху
Чистка даху
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Комплексна чистка дахів Київ та Київська область

Чистити покрівлю – обов’язкове завдання, яке вирішують власники нерухомості. На плоскому та похилому даху можуть накопичуватися забруднення, сніг, лід. Прибирання подібних об’єктів – складне завдання. роботи на висоті проводять виключно підготовлені фахівці. В іншому випадку можна отримати серйозні травми. Чистку дахів якісно і швидко виконають співробітники нашої компанії smart care. З нами можна укласти договір на обслуговування об’єкта з певною періодичністю в Києві та області.

Очищення даху від снігу та криги

В холодний період на схилах даху можуть залишатися сніг, крижані брили. На карнизах наростають бурульки, які можуть зірватися вниз на голови перехожим.
Щоб уникнути сходу лавини з даху, виключити ймовірність нещасного випадку через падіння снігу та льоду з висоти, важливо своєчасно чистити дах від снігу та криги.
Це відповідальна робота, яку можна довірити тільки підготовленим фахівцям. Співробітники нашої компанії отримали високу кваліфікацію, можуть прибирати найскладніші замети та ожеледь. В роботі використовується продуктивне обладнання і спеціальне спорядження. Можна укласти договір на обслуговування в рамках стандартного, індивідуального пакета.
Наші підготовлені промислові альпіністи, інші фахівці в області клінінгу виконують такі дії:

  • чистка дахів від снігу та льоду;
  • прибирання бруду і листя з плоскою, скатної покрівлі;
  • мийка поверхонь від складних забруднень.

Ціна послуг при пакетному комплексному обслуговуванні будинку низька. Вигідніше укласти договір на обслуговування протягом року, ніж викликати фахівців для прибирання одноразово.

Очищення даху від моху

З часом на покрівельних поверхнях накопичується бруд, може розвиватися мох і пліснява. Поява рослинності руйнує матеріали, скорочуючи термін експлуатації об’єкта. Тому періодично потрібно виконувати чищення покрівлі від моху й інших забруднень. Це дозволяє продовжити термін експлуатації покрівельних матеріалів. Дах буде виглядати доглянутою, чистою.

Звернутися до наших фахівців в області клінінгу вигідно по ряду причин:

  • наші співробітники мають необхідні дозволи та досвід робіт на висоті;
  • при очищенні використовується професійне обладнання, сертифіковані мийні засоби;
  • забруднення, рослинність, сніг і полій прибираються акуратно, виключається ймовірність падіння бруду, криги вниз;
  • фахівці приділяють увагу очищенню навіть в самих важкодоступних місцях;
  • роботи виконуються за договором незалежно від погодних умов;
  • клінінгові послуги надаються для малоповерхових і багатоповерхових будівель.

Ми виконаємо очищення покрівлі простої та складної форми. Час для проведення робіт вибирається з урахуванням вашої зручності. Зазвичай обслуговування об’єкта виконується рано вранці або пізно ввечері. Небезпечні зони огороджуються на час проведення процедур. Професійні промислові альпіністи працюють акуратно і швидко. Якщо при проведенні робіт будуть виявлені невеликі пошкодження, їх можна відразу усунути.
Своєчасне очищення вбереже власників будинку від падіння снігу, криги з загрозою для здоров’я і життя оточення. Прибирання моху, рослинності, чистка поверхонь скатів від забруднень виключає ймовірність виходу з ладу водостоку і затоплення житлових приміщень.

Як замовити послуги чистки дахів в smart care

Фахівці нашої компанії smart care надають послуги з чищення даху будинку в рамках індивідуального пакета. Укладається договір на рік, під час дії якого наші співробітники виконають регламентовані дії з підтримки чистоти покрівельної обробки.
В індивідуальний план може входити кілька спеціальних процедур, які дозволять врахувати особливості об’єкта.
Зробити замовлення ви зможете в зручний час, зателефонувавши нашим співробітникам. Можна заповнити онлайн-калькулятор формування індивідуального пакета або онлайн-форму зворотного зв’язку. Залиште контактну інформацію, щоб ми передзвонили, домовилися про час візиту майстра компанії, щоб розрахувати точну вартість послуг в рамках індивідуального пакета обслуговування житла.
Під час візиту майстер оцінить обсяги та перелік робіт, уточнить вимоги з обслуговування всіх обраних в рамках індивідуального пакета опцій, оформить замовлення. Протягом терміну дії договору smart care буде підтримувати чистоту покрівлі будівлі.