Чистка коминів (димарів)
Чистка коминів (димарів)
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Чищення димоходів в Києві та Київській області

З часом внутрішні поверхні каналу для відведення продуктів згоряння покриваються сажею. Просвіт звужується, що ускладнює вихід диму. Тому необхідно проводити огляд і очищення пічної, камінної труби.
В іншому випадку експлуатація опалювальної системи стає небезпечною.
Обслуговування пічних труб і димоходів – відповідальна робота, яку можна довірити тільки підготовленим фахівцям.
Співробітники нашої компанії smart care мають відповідну підготовку для вирішення подібних завдань. Ми виконуємо роботи в Києві та Київській області швидко, якісно, ​​в рамках пакетного обслуговування вашого будинку.

Способи прочищення димоходу

Існує кілька способів очистити внутрішні поверхні труби від котла, печі або каміна. Самими популярними методами є:

  • Механічний. Це найдавніший метод очищення стінок від сажі. зазвичай процедура проводиться з даху, але можливий варіант прочищення знизу. Важливо, щоб роботу проводив кваліфікований фахівець. В іншому випадку можна пошкодити внутрішні поверхні. Метод не дозволяє прибрати відкладення з ділянок, де є коліно. Вийти на дах в сніг або дощ може виявитися неможливим, тому дії проводяться в суху погоду.
  • Роторний. Це в міру простий і ефективний метод. Дозволяє провести видалення смоли, сажі, забруднень з димоходу за допомогою спеціального професійного інструменту. Підключаючи спеціальні пристосування під дриль, всі складні ділянки димоходу можна прочистити досить легко і швидко.
  • Біологічний. Цей метод називають «народним». Метод малоефективний, тому при професійному прочищенню не використовується.
  • Хімічний. Дозволяє прибрати складні забруднення. Хімічне чищення димоходу дозволяє виконати роботу швидко, якісно, ​​а результат збережеться на довгий час. При спалюванні спеціальних речовин сажові маси, бруд змінюють структуру, стають крихкими. Цей спосіб застосовується, якщо потрібно очистити трубу від смоли, складних забруднень.

Фахівці нашої компанії smart care надають послуги з чищення димоходів в рамках стандартного, індивідуального пакета.
Укладається договір на рік, під час дії якого наші співробітники виконають регламентовані дії щодо забезпечення правильного функціонування системи відведення диму.
В набір послуг входить:

  • чищення димоходу роторним методом;
  • очищення з нижньої точки (каміна, печі, ревізійного отвору) вгору по димового каналу з виходом з димоходу.

Майстри нашої компанії мають великий досвід і високу кваліфікацію, зможуть обрати інструменти, які максимально відповідають типу забруднення, конструкції та матеріалу внутрішніх поверхонь каналу.

Вартість послуги в smart care

Стандартно ціна послуги обслуговування димоходів в будинках формується в залежності від методу чищення. В рамках пакетного обслуговування ми зібрали оптимальний та популярний набір різних послуг, що дозволяють забезпечити затишок у вашій оселі та якісну роботу всіх систем та обладнання. А значить ми можемо запропонувати оптимальну вартість при пакетному обслуговуванні.
Ви можете вибрати один з трьох можливих пакетів для обслуговування вашого будинку або скористатися калькулятором на сайті для формування індивідуального пакета.
Заповніть всі необхідні поля форми та наш фахівець зв’яжеться з вами, щоб домовитися про дату візиту. В ході зустрічі майстер оцінить обсяг робіт і уточнить нюанси обслуговування всіх систем та обладнання.
Важливо, що ви повністю можете покластися на нашу компанію, дозволивши нам комплексне обслуговування вашого будинку. Ми самі нагадаємо вам про дату проходження сервісу того чи іншого обладнання, зателефонуємо, домовимося про візит майстра в зручний для вас час.