Чищення камінів
Чищення камінів
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Професійна чистка камінів Київ та Київській області

З часом камінний димар покривається шаром сажі. Через це просвіт звужується, а іноді та зовсім перекривається. Експлуатувати опалювальну систему в цьому випадку не можна. В іншому випадку в приміщення потрапляє чадний газ, що може привести до сумних наслідків.
Щоб уникнути неприємностей, періодично виконується чистка камінів. Замовити послугу обслуговування опалювальних приладів в Києві та області можна в нашій компанії smart care. Ми виконаємо регламентні роботи в рамках укладеного договору швидко, якісно.

Особливості чищення камінів

Внутрішні поверхні каналу для відведення продуктів горіння покриваються нагаром, сажею. Якщо топити вологими, старими дровами, на стінках осідають смоли. Це ускладнює процес обслуговування, вимагає застосування спеціальної техніки.
Застосовуються такі методи очищення димоходу:

  • Механічний. майстер використовує спеціальні йоржики, вантажі, які дозволяють зчистити нагар. Важливо правильно вибирати розмір і тип інструментів. Чистка проводиться з нижньої чи верхньої точки.
  • Хімічний. В каміні розпалюють спеціальні речовини. Компоненти підіймаються з димом по трубі, осідаючи на її стінках. Вбираючись у відкладення, хімічні речовини роблять їх крихкими. Через деякий час сажа і бруд кришаться і випадають.

Замовити прочищення камінного димаря можна в нашій компанії. Ми виконаємо роботи швидко, відповідно до встановленого регламенту. Ви укладаєте договір з компанією на рік.
Під час дії документа наші майстри забезпечують нормальну роботу опалювальної системи, виконують планові та позапланові перевірки та усувають забруднення.

Як замовити чистку камінів в smart care

Зробити замовлення ви зможете в зручний час. Зв’язатися з нашими співробітникам телефоном або заповнити онлайн-форму зворотного зв’язку. Залиште контактну інформацію, щоб ми передзвонили та допомогли оформити замовлення.
Ви можете укласти договір на проведення робіт в рамках готового пакетного рішення, замовити окремі послуги за індивідуальним планом.
Ви можете скористатися калькулятором на сайті та вказати періодичність, тип послуги в рік.
Після оформлення заявки, наш менеджер передзвонить вами й уточнить деталі. Консультанти дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть оформити замовлення. Протягом терміну дії договору smart care буде підтримувати чистоту камінного каналу.