Чистка септика
Чистка септика
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Чистка септика Київ та Київська область

Як правило у власному будинку, на заміській ділянці облаштовують септик. Автономна каналізація вимагає правильного обслуговування. З часом вигрібна яма заповнюється стоками та відходами.
В залежності від типу та конструкції виконується комплексне обслуговування. Замовити чистку септика та комплексне обслуговування автономної каналізації можна в нашій компанії smart care. Ми виконаємо роботи в Києві та області швидко, відповідно до встановленого регламентом.
Укладіть з нами договір на комплексне обслуговування приватного будинку в рамках індивідуального пакета, включивши послугу чищення септика. отримати широкий спектр послуг септика забезпечить нормальне функціонування установки.

Методи чищення септика

Очищення вигрібних ям – досить складне завдання, яку варто довірити професіоналам. В іншому випадку з часом мул, інші забруднення накопичуються всередині місткості.
Якщо не виконувати ретельне видалення залишків перероблення відходів, вони спресовуються, стають глиноподібною масою. На такій стадії чистка зливних ям стає складною, а ціна видалення спресованих відходів – вище.
Твердий осад поступово починає займати все більше місця у внутрішній камері, що призводить до зниження ефективності каналізації. Може статися, що вода взагалі перестане проходити по системі.
Щоб цього не допустити, використовуються ефективні професійні методи звільнення септика від мулу, твердих відходів:

  • Відкачування. Асенізаторська машина за допомогою фекальної помпи відкачує накопичені відходи з місткості. Техніка має спеціальний бак, в який надходять мул, вода, тверді відкладення. Перевагою методу є те, що за допомогою шланга і продуктивного вакуумної помпи можна відкачати відходи з великої глибини. Цей спосіб дозволяє прибрати навіть застарілі відкладення.
  • Хіміко-біологічний. Використовуються спеціальні бактерії, які прискорюють процес перероблення відходів. Мул і тверді відкладення не осідають на дно. Це додатковий метод очищення, який дозволяє виконувати відкачування набагато рідше.

Вибір способу обслуговування септика залежить від особливостей автономної каналізації, продуктивності системи та конструкції. В нашій компанії можна замовити стандартний пакет послуг або індивідуальний план обслуговування. Наші співробітники виконають якісне спорожнення вигрібних ям і септиків, забезпечать нормальне функціонування автономної каналізації.

Вартість послуги в smart care

Уклавши договір на комплексне обслуговування будинків з включеною в індивідуальний пакет послугою чистки септика в нашій компанії, ви гарантовано отримаєте каналізаційну систему, що ефективно працює.
В рамках пакетів послуга коштує дешевше, ніж разове обслуговування. Ми виконаємо роботу якісно, ​​швидко, за встановленим регламентом. Вартість стандартного, індивідуального пакета послуг можна дізнатися на нашому сайті.
В роботі наші співробітники використовують професійний інструмент, ефективні та безпечні засоби. Зробіть замовлення телефоном або заповніть форму зворотного зв’язку.
Ви залишитеся задоволені нашою роботою.