Чистка бруківки
Чистка бруківки
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Чищення бруківки та тротуарної плитки

Тротуарна плитка, бруківка вимагає періодичного догляду. На поверхнях пішохідних зон, паркінгу, площах з’являється сміття, мох, бур’яни. Своєчасна чистка тротуарної плитки дозволяє продовжити термін експлуатації покриття, уникнути його деформації.
Робота по догляду за тротуарним покриттям вимагає багато сил і часу. При чищенні бруківки використовується спеціальний інструмент. Тому довірити виконання такого завдання можна співробітникам нашої компанії smart care. Наші співробітники надають клінінгові послуги в Києві, області.

Що входить в послугу

Наша компанія виконує комплекс процедур для підтримки гарного, пристойного вигляду тротуарів, пішохідних зон і площ. Це дозволяє зберегти правильну структуру мощення, уникнути деформацій.
Ми укладаємо договір на комплексне обслуговування вашого будинку протягом року. В нашій компанії ви зможете укласти договір на обслуговування за індивідуальним проєктом.

В перелік послуг з персонального договору входить наступне:

  • чищення та миття тротуарної плитки та бруківки;
  • чистка від снігу і льоду;
  • чистка від бруду, моху, бур’янів і листя;
  • мийка потоком води;
  • повернення естетичного вигляду бруківки;
  • видалення складних забруднень, наприклад, водяних точок, іржі, плям від вина, ягід, чорнил.

Ми наведемо бруківку в належний вигляд, відновимо красивий вид обробки. Наші співробітники застосовують продуктивне, професійне обладнання, сертифіковані засоби. Завдяки використанню професійних методик і спеціальних складів вдається відновити первісний вид обробки, прибрати з поверхні висоли, мох, рослинність, цвіль.
Чистка тротуарної плитки виконується відповідно до затвердженого регламенту. В договорі вказується частота обробки поверхонь, перелік процедур для підтримки естетичного вигляду обробки.

Вартість послуги

Наша компанія виконає роботи швидко і недорого. Укладається договір із замовником, в якому вказані всі нюанси надання послуг. Ми виконуємо зобов’язання перед замовником в повному обсязі. Дізнатися вартість послуги чистки бруківки та плитки в рамках індивідуального пакета комплексного обслуговування можна на нашому сайті за допомогою онлайн-калькулятора.
Сформувавши індивідуальний пакет послуг, відправте форму із зазначенням вашого імені та телефона. Наш консультант зв’яжеться з вами, домовиться про дату візиту майстра компанії для оцінки обсягу роботи та розрахунку точної вартості з урахуванням площі, обладнання та інших індивідуальних параметрів вашого житла. Обслуговування плитки, бруківки в рамках пакету послуг обходиться дешевше, ніж разовий приїзд фахівців в області клінінгу.

Як замовити послугу “чистка бруківки” в smart care

Зробити замовлення ви зможете в зручний час. Зателефонуйте нашим співробітникам за телефоном, вказаним на сайті, або заповніть форму зворотного зв’язку.
Ви можете укласти договір на проведення робіт в рамках індивідуального пакета.
Вибір кількості та періодичності проведення процедури залежить від особливостей обробки, типу об’єкта.
Після оформлення заявки, наш менеджер передзвонить вам і уточнить зручний час для першого візиту нашого фахівця. Співробітник нашої компанії прорахує точну вартість послуг з урахуванням типу матеріалу, площі ділянки та ряду інших параметрів.
Наші консультанти дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть оформити замовлення, вибрати оптимальний пакет послуг. Протягом терміну дії договору smart care буде підтримувати чистоту бруківки або тротуарної плитки біля вашого будинку, іншого об’єкта. Це дозволить виключити передчасний знос і деформацію покриття.