Дератизація
Дератизація
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Дератизація приміщень Київ та Київській області

Дератизація приміщень – складний процес, який передбачає знищення гризунів-шкідників. Це комплекс процедур, спрямованих на очищення об’єкту від мишей, щурів.
Існує безліч способів розв’язання подібної проблеми. Вибір методики залежить від розміру приміщення, концентрації гризунів і ряду інших чинників. Професійне знищення щурів і мишей виконують співробітники нашої компанії smart care.
Ми використовуємо сучасні, ефективні методи боротьби зі шкідниками.

Коли необхідно проводити дератизацію

При виявленні хоча б одного щура або миші в вашому домі чи квартирі, важливо відразу ж провести комплексну дератизацію. Обробка від мишей і щурів проводиться співробітниками нашої компанії в Києві та Київській області. З нами можна укласти договір на обслуговування будинку або квартири з включенням послуги проведення обробки приміщень з певною періодичністю.
Якщо в оселі з’явилася пацюк або миша, дератизацію проводять відразу ж. В іншому випадку гризуни швидко розплодяться. Через це масштаб проблеми буде збільшуватися в геометричній прогресії.
Знищення щурів та мишей вирішить низку проблем:

  • Потомство однієї миші досягає до 100 особин на рік, а щура – 200 особин за 6 місяців. Отруєння дозволяє швидко, в один момент знищити всіх гризунів у вашому будинку, не витрачаючи дорогоцінний час.
  • Виключається ймовірність появи серйозних інфекційних захворювань у домашніх тварин і людей.
  • Вдається уникнути поширення антисанітарії.
  • Збереження оздоблення всередині, зовні приміщень, предметів інтер’єру.

Наші співробітники оперативно прибудуть на об’єкт, виконають необхідні дії для усунення проблеми.

Методи та види дератизації

Наша компанія виконає дератизацію при використанні різних методик. Фахівці вибирають оптимальну стратегію. Вибір відповідного способу залежить від особливостей об’єкта, кількості шкідників. Можуть застосовуватися такі методи обробки:

  • Механічний. Це спеціальні пастки, давилки. Спосіб менш ефективний. У гризунів з’являється більше часу, щоб популяція збільшилася.
  • Біологічний. Це новий метод, який передбачає використовувати спеціальних вірусів, бактерій, які призводять до загибелі шкідників. Для людини вони безпечні.
  • Хімічний. Цей спосіб обробки застосовується частіше інших, тому що ефективність хімічних складів досить висока.

Укладається договір із замовником на виконання процедур з встановленою періодичністю.

Як замовити обробку приміщення в smart care

Зробити замовлення ви зможете в зручний час. Зателефонуйте нашим співробітникам телефоном. Можна заповнити онлайн-форму зворотного зв’язку. Залиште контактну інформацію, щоб ми передзвонили, допомогли оформити замовлення. Ви можете сформувати персональний пакет обслуговування вашої квартири або будинку за допомогою онлайн-калькулятора індивідуальних послуг на нашому сайті.
Виберіть необхідні послуги, їх періодичність, заповніть ім’я і телефон. Наш оператор обробить замовлення, зв’яжеться з вами. Консультант відповість на ваші питання, домовиться про дату візиту майстра. В призначений час наш фахівець приїде до вас, оцінить обсяг робіт згідно з площею обслуговування і набору послуг, розрахує точну вартість. Підготує договір на річне комплексне обслуговування вашого житла.
Протягом терміну дії договору з включеною послугою обробки приміщень від гризунів smart care проводитиме періодичну обробку приміщень для попередження появи гризунів-шкідників. Ми виконаємо роботи під ключ в рамках стандартного, індивідуального пакета послуг.