Дезінфекція
Дезінфекція
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Дезінфекція приміщень Київ та Київська область

Небезпечні віруси та бактерії можуть накопичуватися в приміщенні. Неприємним сюрпризом для власників нерухомості стає поява шкідливих комах, гризунів. В цьому випадку проводиться дезінфекція. це комплекс заходів, що сприяє видаленню хвороботворних мікроорганізмів та шкідників.
Послуги дезінфекції надає наша компанія smart care. Наші співробітники мають великий досвід у проведенні подібних заходів. Ми виконаємо дезінфекцію квартири, приватного будинку, офісу в Києві та Київській області.

Види дезінфекції

Дезінфекція від вірусів – складне оброблювання, яке не можна проводити самостійно. Подібні дії має право проводити тільки підготовлений персонал ліцензованих організацій, якою є наша компанія.
Ми використовуємо при санобробці приміщень сертифіковані склади, продуктивне обладнання. В результаті вдається отримати високу якість оброблювання.
В рамках індивідуального пакета послуг для квартири або будинку виконується оброблювання приміщень дезінфектантами бактерицидного, віруліцидної та фунгіцидної дії (анти-covid, в тому числі).
Існує кілька видів дезінфекції:

  • Поточна. цей вид обробки виконується в момент появи вогнища інфекції. В оточенні хворого виконується обробка всіх предметів. Це запобігає подальше поширення шкідливих бактерій і вірусів.
  • Фінішна. Після усунення вогнища інфекції виконується остаточна обробка.
  • Профілактика. Ще до появи вогнища інфекції виконується обробка приміщення. Це знижує ймовірність розвитку вірусів, бактерій, їх поширення в приміщенні.

Знезаражується посуд, вода, приміщення, де можуть збиратися кілька і більше осіб.

Методи дезінфекції

Наша компанія застосовує ефективні методики обробки приміщень. Вибір відповідного способу дезінфекції залежить від особливостей об’єкта, типу інфекції.
Можуть застосовуватися такі методи обробки:

  • Механічний. На заражені поверхні укладаються спеціальні настили. В деяких випадках можливе видалення поверхонь на зараженому об’єкті. цей метод менш ефективний.
  • Фізичний. Приміщення, вода опромінюються ультрафіолетом або гамма-променями.
  • Хімічний. Цей спосіб обробки застосовується частіше інших, тому що ефективність хімікатів висока. Поверхні обробляються антибактеріальними, противірусними препаратами.
  • Біологічний. Використовується для оброблювання стоків, заснований на способі перероблення відходів мікроорганізмами.

Наша компанія виконає планову і позапланову дезінфекцію швидко і недорого. В разі формування індивідуального пакета обслуговування будинку або квартири з включеною послугою дезінфекції укладається договір із замовником на виконання процедур з певною періодичністю. Ми виконуємо зобов’язання перед замовником в повному обсязі.
Дізнатися вартість послуг можна на нашому сайті при формуванні індивідуального пакета обслуговування. Після отримання заявки наш оператор зв’яжеться з вами. Домовиться про дату візиту нашого майстра. Фахівець приїде у зручний для вас час для того, щоб оцінити обсяги робіт згідно з обраним набором послуг.

Як замовити обробку приміщення в smart care

Зробити замовлення ви зможете в зручний час. Зателефонуйте нашим співробітникам. Можна заповнити онлайн-форму, залишити контактну інформацію, щоб ми передзвонили, допомогли оформити замовлення.
Наш фахівець приїде у зручний для вас час. Проведе розрахунок обсягу робіт з урахуванням площі обслуговування, набору послуг і їх періодичності. Сформує договір на річне обслуговування. консультанти дадуть відповідь на ваші запитання.
Протягом терміну дії договору фахівці smart care проводитимуть планові та позапланові обробки приміщень від хвороботворних вірусів і бактерій.