Дезінсекція
Дезінсекція
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Професійне знищення тарганів, клопів і мурах

Поява комах, шкідників в приміщенні – велика проблема. Щоб позбутися шкідників, потрібно замовити послуги дезінсекції. Подібні дії потрібно довірити професіоналам. в цьому випадку вдасться позбутися комах та шкідників швидко. Наша компанія smart care займається професійним знищенням тарганів, бліх, клопів, мурах. Ми виконаємо роботи в Києві та Київській області швидко, якісно за вигідною для вас вартості.

Знищення комах у квартирі

Щоб назавжди позбутися комах-шкідників, важливо довірити дезінсекцію професіоналам. Обробка квартири від комах – комплексний захід, який вимагає правильної підготовки. Після проведення відповідних робіт потрібно дотримуватися певних правил поведінки, щоб проблема не повернулася повторно.
Наша компанія займається питаннями обробки квартир і будинків від кліщів, бліх, мурашок, тарганів та інших комах. Ми використовуємо спеціальне обладнання і безпечні для здоров’я людей інсектициди. Укладіть з нами договір на обслуговування вашого об’єкта. Вартість послуг низька, якість обробки висока.

Знищення тарганів

Щоб позбутися від тарганів, потрібно виконати комплекс процедур. Це всеїдна комаха, яке досить швидко розмножується. Тому важливо проводити одночасно обробку від тарганів та генеральне прибирання.
Процедура обробки виконується за наступною схемою:

  • Підготовка. Проводиться генеральне, вологе прибирання. Продукти, посуд виносяться з квартири або герметично пакуються в поліетиленові пакети. Заклеюються вентиляційні решітки. тварин, рибок потрібно винести з приміщення.
  • Розпорошення спеціального засобу. За допомогою продуктивного обладнання виконується швидка обробка. Під час розпилення дезінсекційних складу і протягом 10 годин після цього в приміщенні не можна перебувати без спеціального респіратора, інших індивідуальних засобів захисту.
  • Провітрювання. Після 10-12 годин з моменту розпилення складу потрібно якісно провітрити квартиру або будинок. Процедура виконується протягом 2 годин або більше до повного зникнення хімічного запаху.
  • Протираються дверні ручки, стільці, полиці та інші поверхні. Мертвих тарганів прибирають з приміщення.

При проведенні обробки використовуються сертифіковані інсектициди. Це речовини, що відповідають стандартам якості нашої країни і Європи. Ми виконаємо знищення бліх в будинку, тарганів, кліщів та інших шкідників під ключ. Ви зможете відразу повернутися у квартиру або будинок, не витрачаючи час на прибирання, провітрювання та інші процедури.

Знищення клопів

Боротьба з клопами, які живуть в будинках і квартирах – складне завдання. Розв’язати цю проблему під силу тільки справжнім професіоналам. На відміну від знищення тарганів, знищення клопів відбувається локально. Обробляють тільки ті поверхні, з якими у комах є контакт.
Обробка виконується у 2 етапи.
Після першого етапу проходить 14-21 день. Потім процедуру повторюють. Складність боротьби з представленими комахами полягає в їх здатності не їсти протягом 9 місяців. Щоб домогтися високої ефективності застосовуються комбіновані склади інсектицидів.

Знищення комарів та мурах

Щоб позбутися від мурашок, комарів і інших комах, виконується ряд ефективних процедур. Для кожного виду комахи використовується відповідна стратегія. Враховуються характерні особливості поведінки, харчування шкідників. Після цього виконується відповідна обробка місць їх проживання.

Методи та види дезінсекції

Наша компанія застосовує кілька різних видів дезінсекції. Вибір відповідного способу дезінфекції залежить від особливостей об’єкта, типу комах-шкідників. Можуть застосовуватися такі методи обробки:

  • Механічний. це спеціальні пастки, липкі стрічки, москітні сітки. Спосіб менш ефективний, ніж інші, може застосовуватися спільно з іншими методиками.
  • Фізичний. Передбачається вплив високих, низьких температур, пара. Методика ефективна при місцевому застосуванні, наприклад, при обробці постільної білизни в разі видалення клопів.
  • Хімічний. Цей спосіб обробки застосовується частіше інших, тому що ефективність хімікатів висока.
  • Біологічний. Це новий метод, який передбачає використовувати найпростіші організми, грибки, які призводять до масової загибелі паразитів. Для людини вони безпечні.

Укладається договір із замовником на виконання процедур з певною періодичністю.

Як замовити обробку приміщення в smart care

Зробити замовлення ви зможете в зручний час. Зателефонуйте нашим співробітникам, заповніть онлайн-форму, щоб ми передзвонили. Ви можете сформувати свій персональний пакет обслуговування будинку або квартири, скориставшись нашим онлайн-калькулятором індивідуального пакета. Консультанти дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть оформити замовлення.