Догляд за ландшафтом
Догляд за ландшафтом
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Догляд за ландшафтом Київ та область

Після створення ландшафтного дизайну важливо приділяти увагу догляду за його елементами. В іншому випадку красива концепція втрачає первісний вигляд, стає неохайною.
Догляд передбачає ряд процедур, які виконуються з певною періодичністю. Догляд за ділянкою біля приватного будинку, котеджу, на дачі – кропітка робота. Довірити виконання представлених робіт потрібно професіоналам нашої компанії smart care.
Ми виконаємо комплексні послуги з догляду за ландшафтом в Києві, Київській області.

Що входить в послугу догляд за ландшафтом

Догляд за ділянкою передбачає виконання комплексу дій, що дозволяють підтримувати його в первісному стані. Співробітники нашої компанії мають великий досвід в цьому питанні. В роботі застосовується професійне обладнання, спеціальні матеріали та засоби. Ви можете укласти з нами договір обслуговування на рік.
Під час дії пакета послуг наші фахівці будуть виконувати такі роботи:

  • підтримання форми чагарників, живоплотів;
  • обрізка гілок дерев, чагарників;
  • догляд за газоном (стрижка, підсівши, внесення добрив і т. д.);
  • внесення добрив відповідно до типу рослин, передбачених на ділянці;
  • догляд за квітами;
  • прибирання в саду, виконання сезонних робіт;
  • догляд за багаторічними насадженнями.

Ми використовуємо професійну техніку, що дозволяє забезпечити максимальну ефективність виконаних робіт. На садових дільницях не будуть розростатися бур’яни, газони та інші декоративні насадження будуть доглянутими, охайними.
Роботи по догляду за ландшафтом перед будинком, на дачі виконуються швидко, якісно, ​​з встановленою періодичністю. Внесення добрив, обрізка рослин, інші процедури виконуються за планом, затвердженим в договорі.

Як замовити послуги по догляду за ландшафтом в smart care

Щоб зробити замовлення, зателефонуйте нашим співробітникам за телефоном, вказаним на сайті. Можна заповнити форму зворотного зв’язку онлайн. Вкажіть контактну інформацію, щоб наш співробітник вам передзвонив.
Ви також можете вибрати окремі послуги при формуванні індивідуального пакета обслуговування будинку за допомогою онлайн-калькулятор індивідуального пакета на нашому сайті. Менеджер передзвонить вам, щоб узгодити час прибуття фахівця на ваш об’єкт. Під час першого візиту виконується розрахунок точної ціни пакетного плану, визначається кількість і складність процедур, періодичність їх виконання.