Доставка
Доставка
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Послуги доставки по Києву та Київській області

Кур’єрське доставлення сьогодні користується великою популярністю. Замовлення товарів в інтернет-магазинах зросли в рази. Це не єдиний напрямок, де популярна послуга доставлення до дверей. Сьогодні люди замовляють найрізноманітніші посилки. Це продовольчі та непродовольчі товари. В посилці можуть бути різноманітні речі, продукти, документи.
Це досить відповідальна робота, яку можуть виконати співробітники нашої компанії smart care. Ми маємо великий досвід в галузі доставлення товарів в рамках комплексного пакетного обслуговування наших клієнтів, виконаємо роботи в Києві та Київській області в рамках пакетних послуг.

Доставка до дверей

Наші співробітники виконають доставлення в короткі терміни різних вантажів. До нас звертаються приватні замовники та великі корпорації. Ми надаємо послугу доставлення на вигідних для замовника умовах. По Київській області перевезення організовуються оперативно. Ви можете включити послуги доставлення в індивідуальний пакет обслуговування квартири або будинку. Ми можемо доставити вам:

  • витратні матеріали: засоби індивідуального захисту, побутову хімію, мийні засоби, лампи, канцтовари;
  • воду;
  • пелети та дрова;
  • каву;
  • корм для домашніх улюбленців.

Ми не перевозимо потенційно небезпечні вантажі. До цієї категорії належать вибухові, небезпечні речовини, заборонені препарати, компоненти.
Уклавши з нашою компанією договір на комплексне обслуговування будинку або квартири за індивідуальним планом з включеними в нього послугами з доставлення, ви отримаєте якісні, швидкі перевезення вантажів протягом терміну дії договору. Не потрібно буде самостійно наймати співробітників для виконувати подібної роботи. Це завдання можна довірити досвідченим постачальникам нашої організації. Всю роботу зроблять наші досвідчені співробітники.
Ми використовуємо в роботі професійне обладнання, різні види транспорту. Це дозволяє оптимізувати логістичні витрати. Ми вибираємо найкоротший, безпечний маршрут для перевезення вантажів. Необхідний вантаж буде доставлений одержувачу в обумовлений термін.

Вартість послуги в smart care

Щоб дізнатися вартість, зателефонуйте нашим консультантам або скористайтеся онлайн калькулятором індивідуального пакета на сайті. Замовити пакет на рік дешевше, ніж звертатися в кур’єрську доставку кожного разу, коли потрібно перевезти один з перерахованих вантажів.
Зробити замовлення ви зможете в зручний час онлайн або зателефонувавши нашим співробітникам. Заповніть форму зворотного зв’язку, щоб ми оперативно передзвонили. Наші консультанти дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть сформувати індивідуальний пакет послуг. Наш майстер обов’язково домовитися про зручні дату і час для першого візиту. В ході зустрічі майстер оцінить масштаб робіт, періодичність та інші параметри. Підготує договір, детальний план-графік обслуговування і калькуляцію вартості індивідуального пакета. Протягом терміну дії договору на комплексне обслуговування будинку з послугою доставки товарів smart care буде виконувати доставлення швидко по Києву та київській області.