Електромонтажні роботи
elektromontazhni roboty kyev
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Електромонтажні роботи Київ та Київська область

Роботи по електриці виконуються чітко відповідно до затверджених ПУЕ та електробезпеки. Цю роботу виконують підготовлені кваліфіковані фахівці. Якщо допустити помилку, експлуатувати електросистему буде небезпечно.
Електромонтажні роботи в приватному будинку або у квартирі виконають досвідчені майстри нашої компанії smart care. Ми виконаємо обслуговування електромереж у квартирах і будинках в Києві та області швидко, якісно, ​​дамо гарантію на виконані роботи.

Які електричні роботи можна замовити в smart care

Щоб змонтувати електросистему в котеджі, на дачі або у квартирі, розробляється план. За розробленою схемою виконується установка.
Але експлуатація електричних систем вимагає регулярного обслуговування і контролю. Якщо згодом власники будинку або квартири вирішать увімкнути більш потужну техніку до мережі, виконати перепланування, то виникає потреба в залученні фахівців, які враховують розташування комунікацій в плані.
В нашій компанії в рамках послуги обслуговування електрики наші фахівці з періодичністю згідно з обраним пакетом річного обслуговування виконають наступні роботи:

  • очищення від бруду, пилу, інших забруднень обладнання;
  • контроль цілісності ізоляції та опору;
  • перевірка наявності попереджувальних написів і плакатів у місцях, де існує потенційна небезпека ураження електричним струмом;
  • підтримку електрощитової в робочому стані;
  • перевірка справної роботи заземлення;
  • діагностика контактів і з’єднань, підключення автоматичних вимикачів, визначення реального навантаження мережі та розрахункових можливостей автоматичних вимикачів;
  • мережа обстежується на предмет відсутності плавлення ізоляції, іскріння, перегрівів, слідів кіптяви або сажі, димлення.

Електричні роботи входять у готові пакети послуг з обслуговування квартир і будинків. також є можливість врахувати ці послуги в рамках формування індивідуального пакета. Договір укладається на рік.
Протягом усього терміну обслуговування наші майстри будуть забезпечувати працездатність і безпеку електросистеми.
Під час проведення сервісу виконується ремонт зламаних компонентів електричних комунікацій. Щоб продовжити термін експлуатації мережі, виконується огляд і своєчасне усунення несправностей.

Вартість послуг в smart care

Наша компанія виконає планові та позапланові роботи швидко і недорого. Укладається річний договір, за яким наші майстри будуть виконувати стандартні та спеціальні послуги в області сервісу систем електричного забезпечення. Ми виконуємо зобов’язання перед замовником в повному обсязі.
Дізнатися вартість робіт по електриці в рамках стандартного пакета послуг, можна скориставшись калькулятором готових пакетних рішень або калькулятором індивідуального пакета на нашому сайті.
Якщо ви хочете додати обслуговування генератора, воріт з електричним приводом або трансформаторів, можна розрахувати ціну також за допомогою калькулятора. Для цього на сайті можна сформувати індивідуальний пакет послуг. Додайте додаткові дії та вкажіть передбачувану періодичність їх виконання. Програма розрахує вартість індивідуального пакета послуг.
Уточніть ціну у співробітника відділу продажів за телефоном, вказаним на сайті. Наш менеджер врахує нюанси та особливості виконання робіт, пояснить умови співпраці.

Як замовити послуги електромонтажних робіт в smart care

Зробити замовлення ви зможете в зручний час просто обравши необхідний пакет на нашому сайті. Ви також можете зателефонувати нашим співробітникам за телефоном, вказаним на сайті, або заповнити форму зворотного зв’язку.
Після оформлення заявки, наш менеджер передзвонить вам, щоб уточнити зручний час для першого візиту нашого фахівця. Співробітник компанії smart care прорахує точну вартість послуг з урахуванням типу електричної системи, особливостей обслуговування електромонтажних систем.
Наші консультанти дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть оформити замовлення, вибрати оптимальний пакет послуг. Протягом терміну дії договору smart care буде усувати несправності, виконувати електромонтажні роботи.