Мийка огорожі
Мийка огорожі
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Мийка парканів та огорож Київ та Київська область

Огорожі, паркани знаходяться просто неба. На матеріали діють несприятливі зовнішні фактори, на поверхнях накопичується бруд. Щоб підтримувати гарний вигляд, потрібно періодично мити захисні споруди. Важливо довірити цю роботу професіоналам.
Співробітники нашої компанії smart care виконають роботи швидко, якісно. З нашою компанією можна укласти договір на комплексне обслуговування будинку в рамках пакету послуг на рік. Ми виконаємо мийку зборів в Києві та Київській області.

Вартість послуги

Огороджувальні конструкції виготовляють з різних матеріалів. Важливо враховувати їх властивості при виборі місця очищення. Наші співробітники використовують сучасний, продуктивний інструмент. Це дозволяє очистити паркан, огорожу навіть від складних забруднень.
Ми виконаємо роботи за договором швидко, в повному обсязі. Замовити можна послугу мийки зборів можна в рамках набору послуг в індивідуальний пакет.
Це визначає вартість. Наші співробітники виконають мийку таких огорож:

  • металевий;
  • дерев’яний;
  • з профнастилу;
  • пластиковий;
  • з полікарбонату;
  • кам’яний.

Поверхні можуть мати різну обробку. При виборі місця очищення ми враховуємо особливості конструкції, тип забруднення. При необхідності застосовуються сертифіковані мийні засоби. Це дозволяє прибрати навіть складні, стійкі забруднення.
Вартість послуг залежить від обраного плану обслуговування. Крім мийки забору у нас можна замовити відновлення колишнього вигляду забору. Пакетне обслуговування коштує дешевше, ніж разовий приїзд клінінгових фахівців. Розрахувати ціну при додаванні до стандартного плану додаткових послуг можна на сайті. Скористайтеся онлайн-калькулятором, щоб визначити вартість.

Як замовити послуги чищення та миття парканів та огорож в smart care

Наша компанія працює на ринку клінінгу багато років. Ми обслуговуємо приватні, громадські, промислові об’єкти. В роботі застосовується нове професійне обладнання, що гарантує високу якість проведених робіт. Співробітники нашої компанії зможуть вибрати оптимальну методику, обладнання та мийні засоби.
Щоб укласти з нами договір, зателефонуйте співробітникам. Можна написати у формі зворотного зв’язку, залишивши контактні дані. Ми передзвонимо оперативно, уточнимо деталі. Сервіс виконується за встановленим регламентом, враховуються вимоги замовника.
Крім того, ви можете набрати інші послуги в індивідуальний пакет, скориставшись нашим калькулятором індивідуального пакета на сайті.
Виберіть послуги, заповніть дані для зв’язку з вами. Наш консультант зв’яжеться з вами та уточнить зручний час для візиту. Після уточнення деталей ми підготуємо договір на обслуговування.