Мийка тераси
Мийка тераси
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Мийка та чистка терасної дошки Київ та Київська область

Тераса потребує якісного догляду. процедури виконують з встановленою періодичністю. Це дозволяє прибирати забруднення, підтримуючи ефектний вигляд обробки.
Терасна дошка піддається впливам вітру, вологи, інших природних факторів. Тому на поверхні можуть накопичуватися пил, бруд, листя, можуть з’являтися складні забруднення, наприклад, плями від вина, ягід, кави. Укласти договір на обслуговування в Києві та Київській області можна в нашій компанії smart care.

Вартість послуги

Мийка терасної дошки проводиться для підтримки чистоти, продовження терміну експлуатації покриття. усунення простих і складних забруднень виконується за допомогою спеціального обладнання. В процесі виконання робіт фахівці нашої компанії застосовують ефективні методики мийки терас.
Ми виконаємо роботи швидко, недорого з гарантією якості. Вартість залежить від переліку послуг, які входять в пакет. В ході проведення сервісних робіт виконується ряд обов’язкових дій. Вибрати послугу мийки та чистки терасної дошки можна в рамках формування індивідуального пакета обслуговування вашого будинку, а саме:

  • мийка терасної дошки;
  • очищення від снігу і льоду;
  • видалення водяних точок, іржі, плям від вина, ягід, крейди, чорнила.

Наші співробітники виконають обслуговування терас різної площі. Якщо не виконувати своєчасну чистку, прибирання та обслуговування обробки, термін її експлуатації скорочується. Складні забруднення накопичуються, прибрати їх стає складніше.
Вартість можна розрахувати самостійно, скориставшись онлайн-калькулятором формування індивідуального пакета.виберіть набір необхідних вам послуг. Введіть частоту їх виконання.
Програма розрахує приблизну ціну обраних послуг, в тому числі чистки терасної дошки. договір на комплексне обслуговування вашого будинку укладається на рік, під час дії якого наші співробітники виконають мийку якісно, ​​усунуть будь-які забруднення.

Як замовити послуги мийки терасної дошки в smart care

Наша компанія має в області клінінгових послуг великий досвід. Ми обслуговуємо приватні, громадські об’єкти, вирішуємо завдання різної складності. В роботі застосовується нове професійне обладнання.
Щоб укласти з нами договір, зателефонуйте співробітникам. Можна написати у формі зворотного зв’язку, залишивши контактні дані. Або сформувати свій пакет послуг за допомогою онлайн-калькулятора індивідуального пакета обслуговування будинку. Ми передзвонимо оперативно. Сервіс виконується за встановленим регламентом. Після уточнення деталей ми підготуємо договір на обслуговування.