Миття та чищення фасадів
Миття та чищення фасадів
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Миття та чищення фасадів Київ та Київська область

Зовнішня сторона будь-якої будівлі видно всім, хто підходить до будинку або проходить повз, фасад визначає враження від будови.
Саме тому періодично необхідно очищати зовнішню сторону будинків від пилу та сажи.
І якщо для багатоквартирних будинків це не завжди критично, то для приватних будинків очищення і миття фасадів є однією з найважливіших складових клінінгу. Адже кожен власник будинку або котеджу хоче, щоб і у його подвір’ї панував порядок і чистота.
Миття фасадів дозволяє і дихати більш вільно, насолоджуючись відпочинком у власному подвір’ї.

Які послуги з миття фасадів можна отримати в пакетному обслуговуванні smart care

  • миття фасадів від побутових забруднень (пил, кіптява, сажа);
  • миття фасадів будівель після завершення будівельних робіт (залишки цементу, старої фарби, розчину та вапна);
  • очищення промислових забруднень (залишки виробничих відходів, гар, промисловий пил);
  • враховує: міжсезонну мийку, післябудівну мийку, при можливості гідроструменевого або піскоструминного очищення.

Методи миття фасадів і стін

  • Миття фасадів з землі клінерами здійснюється за допомогою спеціального інструменту: скребок і стяжка, шубка і телескопічні подовжувачі видаляють забруднення з поверхні фасаду будівлі, не залишаючи подряпин та розводів. Даний метод застосовується при висоті до шести метрів.
  • Мийка спеціальними апаратами високого тиску підійде для очищення цегляних, вапнованих або облицьованих каменем будівель. Агрегати високо тиску застосовуються як із землі, так і висотниками для боротьби зі складними грязьовими забрудненнями та очищення композитних панелей.
  • Миття фасадів за допомогою телескопічної штанги й спеціального обладнання дозволяє розв’язувати питання очищення фасадів без автовеж та альпіністів, водночас забезпечуючи якісне очищення стіни будівлі. Одна з найбільш доступних технологій для всесезонної мийки, яка дозволяє не залучати габаритну техніку та альпіністів. Даний метод можна застосовувати та верхолазам, і висотникам, що здійснює миття фасадів з колисок. Однак метод не дозволить впорається з мийкою після будівництва.
  • Миття фасадів за допомогою сходів є найскладнішим варіантом очищення фасадів і вимагає від професіоналів певної підготовки. Завдяки своїй мобільності метод дозволяє з легкістю розв’язувати питання очищення стін котеджів, приватних будинків, дач.
  • Мийка за допомогою автовежі може застосовуватися для очищення фасадів будівель, де немає можливості закріпитися альпіністам чи ні доступу до даху. Один з найдорожчих методів.
  • Висотна мийка фасадів можлива і з залученням промислових альпіністів. Цей метод дозволяє здійснити клінінгові роботи на будь-якій необхідної висоті без застосування лісів і автовеж. Клінери, що працюють на висоті швидко та якісно вимиють фасади будь-якого облицювання без великогабаритної техніки, що дозволяє уникнути використання автовежі, будівельних лісів і сходів навколо фасаду.

Розрахунок вартості клінінгу фасадів

Стандартно ціна послуги миття фасадів будинку в Києві та Київській області формується в залежності від обсягу робіт для клінінгу. При цьому в рамках пакетного обслуговування ми зібрали оптимальний та популярний в таких видах послуг набір робіт, з тієї регулярністю яка необхідна для підтримки чистоти вікон і фасадів вашого будинку.
Важливо, що ви повністю можете довіряти нашій компанії, а значить мати вільний час, не витрачаючи його на прибирання або контроль. Весь процес миття фасадів легко поєднується із зовнішнім миттям вікон.

Як замовити клінінгові послуги в smart care

Замовлення послуги миття фасадів доступний як в рамках стандартних пакетів для квартир і будинків в Києві та Київській області, так і в рамках формування індивідуального пакета для квартири або будинку. Для того, щоб сформувати індивідуальний пакет ви можете скористатися калькулятором на сайті та вказати періодичність послуги в рік.
Після отримання вашого замовлення наш менеджер зв’яжеться з вами та уточнить зручний час для першого візиту нашого фахівця, який допоможе прорахувати точну вартість пакета з урахуванням площі житла.