Догляд за деревами та кущами
Догляд за деревами та кущами
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Догляд за садом Київ та Київська область

Щоб сад залишався красивим і доглянутим, важливо виконувати правильний, комплексний догляд. Процедури виконують з певною періодичністю. Обрізку плодового саду, інші процедури потрібно довірити професіоналам. Це досить кропітка, складна робота, яку можуть виконати співробітники нашої компанії smart care.
Ми маємо великий досвід по догляду за садом, виконаємо роботи в Києві та Київській області в рамках пакетних послуг.

Обрізання дерев

Щоб крона дерев не розросталася, зберігала гарну форму, виконується її обрізка. Співробітники нашої компанії виконують представлену роботу з урахуванням ряду факторів. Враховуються видові особливості дерева, його вік.
Це дозволяє отримати гарне рослина. кронування дерев дозволяє вирішити ряд завдань:

  • прибрати сухі, пошкоджені гілки;
  • прорідити занадто густу крону, збільшивши приплив світла до внутрішніх гілок (що особливо важливо для плодових дерев);
  • формування правильної форми;
  • омолоджування рослини;
  • профілактика ймовірності падіння сухих гілок на людей і об’єкти внизу.

Представлені процедури виконуються на дачі, присадибній ділянці, в саду. Замовити послугу можна в рамках індивідуального пакета. Наші співробітники виконають підрізування і підмотування дерев.

Побілка дерев

Щоб запобігти розвитку хвороботворних мікроорганізмів, появи в корі дерева комах-шкідників, виконується побілка стовбура. Ця робота проводиться у весняний період і може повторюватися за необхідністю. В індивідуальний пакет нашої компанії може входити ця послуга.

Догляд за живою огорожею

Обрізка кущів виконується в міру відростання гілок, нових пагонів. Використання професійного інструменту дозволяє нашим співробітникам забезпечити правильну форму живоплотів, садових насаджень. Можна надати правильну конфігурацію стоять окремо кущах або огорожі з декількох рослин.

Як замовити садівничі послуги в smart care

Укласти договір на комплексне обслуговування вашого будинку з нашою компанією smart care можна на рік. Під час дії індивідуального пакета послуг наші співробітники виконають дії по догляду за садом на ділянці будь-якої площі.
Зробити замовлення ви зможете в зручний час. Зателефонуйте нашим співробітникам телефоном. Скористайтеся калькулятором індивідуального пакета, вибравши необхідний для вашого будинку набір послуг. Залиште контактну інформацію, щоб ми передзвонили.
Оператор уточнить зручну дату візиту нашого майстер для оцінки обсягів роботи за обраними послуг і точного розрахунку індивідуального пакета обслуговування будинку з урахуванням всіх проведених протягом року робіт. Протягом терміну дії договору фахівці smart care будуть підтримувати порядок у вашому саду.