Догляд за газоном
Догляд за газоном
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Догляд за газонами Київ та Київська область

Догляд за газоном вимагає багато часу і сил. В іншому випадку на ділянці можуть з’явитися лисі ділянки, з’являються бур’яни. Трава на дачі, біля приватного будинку, дачі або заміського котеджу не повинна бути занадто високою.
Для підстригання трави, виконання ряду обов’язкових дій застосовується професійне обладнання. Довірити роботу по догляду за гарною травичкою можна досвідченим співробітникам нашої компанії smart care. Ми виконаємо роботи якісно в Києві та Київській області за помірною ціною.

Сезонний догляд за газоном

Навесні, восени, влітку газон потребує правильного догляду. Траву потрібно правильно сіяти, вносити добрива. поверхня ділянки піддається обробці спеціальним садовим інструментом. В рамках індивідуального пакета наші співробітники виконують комплекс процедур, щоб ділянка з гарною травичкою виглядала ефектно та тішила господарів. Договір на комплексне обслуговування будинку укладається на рік. Наші співробітники виконають сезонні роботи, стрижку трави та ряд інших робіт.
Щоб газон залишався красивим, виконуються наступні процедури:

  • Покіс. Робота виконується раз на тиждень, що дозволяє підтримувати рослини в тонусі.
  • Аерація. Грунт насичується повітрям. Виконується розпушування, вичісування газону. Сучасне обладнання допомагає обробити невеликі й великі газони.
  • Підсів. Якщо з якихось причин утворилися залисини, наприклад, після зими або неправильного догляду, вручну підсівати траву на деяких ділянках.
  • Добриво. Прикорм вноситься в ґрунт за встановленим графіком. процедура виконується перед зимою, в теплий сезон.
  • Прибирання бур’янів. Бур’яни можуть швидко розростатися, витісняючи культурні рослини. Тому в процесі догляду обов’язково прибирають бур’яни.

 

Уклавши з нашою компанією договір на комплексне обслуговування вашого будинку з послугою догляду за газоном в рамках індивідуального пакета, ви отримаєте гарний, доглянутий газон. Не потрібно буде самостійно виконувати безліч процедур, щоб добитися високого результату.
Всю роботу зроблять наші досвідчені співробітники. Ми використовуємо в роботі професійне обладнання, що дозволяє вирішувати завдання будь-якої складності.

Як замовити послугу догляд за газоном в smart care

Зробити замовлення ви зможете в зручний час онлайн або зателефонувавши нашим співробітникам за телефоном, вказаним на сайті. Заповніть форму зворотного зв’язку, щоб ми оперативно передзвонили.
Ви можете сформувати індивідуальний пакет обслуговування вашого будинку, включивши в нього набір послуг, необхідний для комфорту саме вашого будинку. Для цього скористайтеся онлайн-калькулятором на нашому сайті.
Після оформлення заявки, менеджер передзвонить вам для уточнення зручного часу для першого візиту нашого фахівця. Співробітник нашої компанії прорахує точну вартість послуг з урахуванням набору послуг, в тому числі особливостей ділянки, типу газону.
Наші консультанти дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть сформувати оптимальний пакет послуг. Протягом терміну дії договору smart care буде підтримувати доглянутий вигляд газону. Це дозволить отримати гарну, акуратну ділянку.