Обслуговування пластикових вікон
Обслуговування пластикових вікон
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Ремонт та сервіс металопластикових вікон Київ та область

Металопластикові вікна поступово витісняють інші види конструкцій. В приватних будинках, квартирах, офісах встановлені дані системи.
З часом компоненти конструкції зношуються, вимагають проведення ТО. Регулювання металопластикових вікон виконується після кожної зміни сезонів.
Правильне обслуговування дозволяє продовжити термін експлуатації віконного блоку.
Сервіс і ремонт металопластикових вікон якісно і швидко виконають співробітники нашої компанії smart care. З нами можна укласти договір на здійснення комплексного обслуговування квартири або будинку з певною періодичністю в Києві та області.

Що входить в послугу

Послуга входить у два з трьох пакетів обслуговування квартир і будинків. Замовивши вже готове пакетне рішення з послугою регулювання вікон або сформувавши індивідуальний пакет обслуговування в нашій компанії, ви отримуєте комплексне техобслуговування, ремонт євровікон.
Ми виконаємо настройку рухомих компонентів, замінимо зношені матеріали та ряд інших дій. Наші майстри мають високу кваліфікацію, використовують професійні інструменти і якісні матеріали, комплектувальні елементи. Це дозволяє продовжити термін експлуатації вікон. в процесі техобслуговування і ремонту виконуються наступні дії:

  • Заміна ущільнювальних гумок. Якщо не виконувати подібну роботу, склопакети втрачають герметичність. їх експлуатаційні якості знижуються. Якщо гумки ще не зносилися, їх обробляють спеціальним складом. Зношені ущільнювачі вимагають заміни.
  • Заміна фурнітури пластикових вікон. Якщо експлуатувати конструкцію з несправною фурнітурою, стулки не будуть правильно відкриватися. Це призводить до швидкого зносу інших компонентів механізму. При необхідності ручки, інші компоненти системи змінюють або виконується налаштування.
  • Якщо обслуговується балконний блок, приділяється увага двері з металопластику. Виконується регулювання положення полотна, перевіряються ущільнювальні компоненти.
  • Заміна склопакета при зносі. Якщо склопакет пошкоджений, його потрібно оперативно замінити. Цю роботу ми виконаємо швидко, щоб відновити функціональність віконного блоку.
  • Регулювання конструкції. З часом елементи системи можуть трохи деформуватися, що призводить до перекосу стулок. В цьому випадку виконується регулювання вікон.

Частою причиною несправності конструкції є зломані ручки. Якщо механізм перестає працювати справно і не підлягає регулюванню, проблема вирішується швидко. Наші майстри виконають заміну ручки пластикового вікна. При роботі ми використовуємо сертифіковані матеріали, високоякісні комплектувальні елементи та запчастини.
В рамках договору сервісного обслуговування виконується ряд обов’язкових процедур. Якщо виникають ознаки ламання, ми усуваємо їх оперативно. Частіше за все в пластикових вікнах є заклинювання, ламання ручки або стулки, обмежувача, погане управління становищем стулок. Іноді власники скаржаться, що склопакет продуває, промерзає, пропускає зовнішній шум, на склах з’явилися дефекти. Ми швидко усунемо прості та складні несправності.

Як викликати майстра по обслуговуванню пластикових вікон

Фахівці нашої компанії smart care надають послуги в рамках оптимального і преміального пакетів обслуговування квартир і будинків. Додати дану послугу можна і при складанні індивідуального пакета. Укладається договір на рік, під час дії якого наші співробітники будуть підтримувати правильну роботу віконних блоків.
В індивідуальний план може входити кілька спеціальних процедур.
Зателефонуйте нашим співробітникам або заповніть онлайн-форму зворотного зв’язку. Залиште контактну інформацію, щоб ми передзвонили. Ви можете скористатися онлайн калькулятором індивідуального пакета на нашому сайті або вибрати готове пакетне рішення з включеною послугою регулювання вікон. Протягом терміну дії договору smart care буде забезпечувати правильну роботу металопластикових євровікон.