Сервіс батарей опалення
obsluzhyvanye batarej otoplenyya
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Обслуговування батарей опалення в Києві та Київській області

Опалювальні батареї з часом вимагають комплексного обслуговування. Процедура виконується з встановленою періодичністю. Під час проведення робіт виконується комплекс дій, завдяки яким вдається продовжити термін експлуатації опалювальних мереж.
Це завдання важливо довірити професіоналам. Майстри нашої компанії smart care подбають про те, щоб інженерні мережі працювали стабільно, ефективно.

Чистка комунікацій опалювання

Чистка батарей опалення виконується нашими співробітниками у квартирі, в котеджі, на дачі, громадських об’єктах Києва та Київської області.
У нас можна замовити пакет послуг, в який входять стандартні дії. За бажанням в набір можна додати додаткові процедури.
В стандартний пакет входить:

  • спуск повітря (щорічно);
  • перевірка терморегуляторів;
  • промивання радіаторів опалення;
  • чищення.

Наші співробітники виконають обслуговування автономної, централізованої системи. Ми займаємося підтримкою правильного функціонування алюмінієвих, чавунних, біметалевих секцій, сталевих панелей.
При промиванні використовуються гідравлічний, гідропневматичний, хімічний, дисперсний методи.
Ці процедури – обов’язкова умова правильної роботи обладнання. якщо не виконувати своєчасну чистку, промивку, в процесі експлуатації виникають труднощі та проблеми.
Проведення чистки, заміни зношених компонентів дозволяє подовжити термін експлуатації нагрівальних конструкцій, комунікацій, забезпечити умови для нормального функціонування системи.

Способи монтажу

smart care не займається установкою будь-якого інженерного обладнання, але наші майстри працюють з будь-якими системами. Вони відмінно знають всі схеми під’єднання:

  • Діагональна. Методика підходить для нагрівальних конструкцій з 12 та більше секцій. Діагональне приєднання відрізняється максимальною ефективністю за показником тепловіддачі. Недоліком є ​​недостатньо естетичний вигляд.
  • Бічна. Цей варіант часто використовується у квартирах багатоповерхових будинків. Якщо труби подачі та обратки знаходяться поруч і проходять практично в одному місці від поверху до поверху, використовується бічна схема.
  • Нижня. Підходить для новобудов, приватних будинків. Трубопровід проводиться від центрального щитка.
  • Однотрубна. Схема ще називається послідовною. Після проходження одного радіатора теплоносій надходить в наступну батарею. Останні секції в мережі будуть менш теплими, ніж перші.
  • Двотрубна. Це методика дозволяє подавати теплоносій від загального стояка до кожного радіатора окремо. можна вести облік тепла по кожній батареї.

Саме тому наші майстри без зайвих питань зможуть забезпечити запуск системи опалення, провести регулювання радіаторів опалення, забезпечити сервіс після завершення опалювального сезону. В разі наявності автономного нагрівача окремо буде проведена настройка роботи котельного обладнання.

Вартість обслуговування в smart care

Стандартно ціна послуги обслуговування батарей опалення у квартирах і будинках формується в залежності від схеми підключення, кількості батарей та площі житла.
При цьому в рамках пакетного обслуговування ми зібрали оптимальний та популярний в таких видах послуг набір робіт, з тієї регулярністю яка необхідна для підтримки комфорту і затишку у вашому домі.
Важливо, що ви повністю можете довіряти нашій компанії, доручивши нам комплексне обслуговування вашого будинку.
Ми самі нагадаємо вам про дату проходження сервісу того чи іншого обладнання, зателефонуємо, домовимося про візит майстра в зручний для вас час.