Миття вікон
mojka okon
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Професійне миття вікон Київ та Київська область

Можна регулярно прибирати в домі, але тільки при вимитих вікнах створюється відчуття повної чистоти та порядку!
Через пил на вікнах в кімнату може не потрапляти до 20% сонячного світла, а крім цього пил приглушує соковиті фарби природи, що тою чи іншою мірою може сприяти поганому настрою. Створюйте прекрасний настрій і затишок у вашій оселі з чистотою та порядком за допомогою пакетного обслуговування від smart care.

Що включає послуга миття вікон у квартирах і будинках від smart care

Клінери в smart care миють вікна з двох сторін поетапно:

  • збирають пил в щілинах за допомогою потужного порохотяга;
  • миють рами й шибки вікон м’якими засобами з активним складом;
  • плями, залишки захисної плівки, якщо вікна тільки були встановлені, прибирають спеціальним інструментом, який дозволяє очистити, не залишаючи після себе подряпин;
  • залишки будівельних сумішей відтираються спеціальними засобами;
  • ретельно вимиваються укоси, підвіконня і відливи.

Миття вікон у квартирі

Клінери smart care візьмуться за миття вікон в будь-якому житлі, будь-то 1-кімнатна, 2-кімнатна квартира або багатокімнатні апартаменти.
В роботі використовуються мийні засоби, які зарекомендували себе як високоефективні й в той самий час нешкідливі для оточення, в тому числі для дітей, людей, які страждають від алергії, домашніх тварин.
Професійні мийні засоби після нанесення на скло усувають забруднення, і що важливо – не залишають після себе неприємного запаху.
В разі необхідності застосовується зовнішня висотна мийка альпіністами.

Миття вікон в приватному будинку

Миття вікон в приватних будинках і котеджах в Києві та Київській області відбувається по тому ж алгоритму, що і миття вікон у квартирах.
При цьому, мийні та чистячі засоби підбираються залежно від матеріалу виготовлення вікон.
Наприклад, для дерев’яних рам вибираються м’які мийні засоби, а для пластикових рам підбираються засоби в залежності від кольору покриття.
Паралельно з миттям вікон може бути виконано і миття фасадів як додаткова послуга, якщо ви вибираєте її в рамках формування індивідуального пакета обслуговування вашого будинку.

Розрахунок вартості клінінгу вікон

Стандартно ціна послуги мийки вікон квартири або будинку в Києві та Київській області формується в залежності від обсягу робіт і кількості вікон.
В рамках пакетного обслуговування ми зібрали оптимальний і популярний в таких видах послуг набір робіт, з тієї регулярністю яка необхідна для підтримки комфорту та затишку у вашій оселі.
Важливо, що ви повністю можете довіряти нашій компанії, а значить мати вільний час, не витрачаючи його на прибирання або контроль.
Весь процес мийки вікон поєднується з генеральним прибиранням.