Сервіс електрокотлів
Сервіс електрокотлів
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Ремонт і обслуговування електрокотлів в Києві та області

Електричний котел – функціональне нагрівальне обладнання.
Представлена ​​техніка монтується в будинках, квартирах, на дачах, громадських об’єктах. Періодично проводиться сервісне обслуговування приладу. Це є обов’язковою вимогою виробників.
Укласти договір на обслуговування електричного котла в Києві та області можна в нашій компанії smart care. Ми забезпечимо стабільну, правильну роботу нагрівальної установки.

Що входить в послугу

Обслуговування електрокотлів проводиться з метою усунення можливих несправностей, заміни несправних компонентів. В процесі виконання робіт фахівці нашої компанії перевіряють працездатність пристрою, відповідність параметрів його систем встановленим нормам. Своєчасне обслуговування і ремонт електрокотла дозволяє продовжити термін експлуатації техніки, знизити витрати на обігрів приміщень.
В ході проведення сервісних робіт виконується ряд обов’язкових дій. Це процедури, які входять в стандартний пакет, який пропонує наша компанія. Під час сервісу виконуються наступні дії:

  • обслуговування котла за встановленим регламентом;
  • інструментальне діагностування;
  • усунення несправностей в разі їх виявлення;
  • перевірка комунікацій, контактів, тиску в системі;
  • настройка автоматики;
  • обстеження арматури, виявлення корозії, накипу;
  • чистка.

Додатково можна замовити діагностику і заміну Тена, контроль стану захисної автоматики. В процесі роботи перевіряються силові підключення, електрообладнання системи, з’єднання.
Перевіряються і при необхідності змінюються або чистяться фільтри. Перевіряється спрацьовування запобіжників.
додаткові перевірки потрібні не для всіх котлів.
Якщо в конструкції передбачені спеціальні пристрої, їх перевірку можна замовити в рамках формування індивідуального пакета комплексного обслуговування вашого житла.

Як замовити ремонт і сервіс котла в smart care

Зробити замовлення ви зможете в зручний час. Просто скористайтеся формою замовлення вже готового пакета, обравши тип житла і відповідний по набору і періодичності пакет.
Наші консультанти зв’яжуться з вами, щоб уточнити зручний час для виїзду майстра, який зможе оцінити фактичний обсяг робіт і укласти договір на річне обслуговування вашого житла. Ви також можете зателефонувати нашим співробітникам за телефоном, вказаним на сайті, або заповніть форму зворотного зв’язку.
Ви можете укласти договір на проведення робіт в рамках готового пакетного рішення або замовити окремі послуги за індивідуальним планом. Перш ніж сформувати індивідуальний пакет, ви можете скористатися калькулятором на сайті та вказати періодичність послуги в рік.
Після оформлення заявки, наш менеджер передзвонить вами й уточнить зручний час для першого візиту нашого фахівця. Співробітник нашої компанії прорахує точну вартість послуг з урахуванням типу електричного котла, особливостей обслуговування опалювального обладнання.
Наші консультанти дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть оформити замовлення, вибрати оптимальний пакет послуг. Протягом терміну дії договору smart care буде підтримувати працездатність інженерних мереж вашого будинку, усувати несправності. Це дозволить виключити збої та тривалу зупинку опалювальної техніки.