Сервіс пральних машин
Сервіс пральних машин
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Сервіс і ремонт пральних машин Київ та область

Щоб пральна машина працювала правильно, потрібно своєчасно виконувати сервісне обслуговування техніки. Внутрішні поверхні техніки контактують з водою, тому на системах і вузлах утворюються різні забруднення. Якщо не виконувати чистку пральної машини, промивання спеціальними складами, компоненти, механізми швидко виходять з ладу.
Укласти договір на обслуговування в Києві та Київській області можна в нашій компанії smart care. Наші співробітники виконають повний комплекс робіт в рамках обраного вами пакету послуг. Ми працюємо в Дарниці, на лівому березі, Голосіївському районі та в інших районах області.

Що входить в послугу

Якщо обслуговування, підключення пральної машини після проведення робіт було виконано неправильно, коштовна техніка може вийти з ладу. Тому довірити роботи по сервісному обслуговуванню потрібно професіоналам. Фахівці нашої компанії мають великий досвід обслуговування та ремонту пральних машин.
Ви можете укласти з нами договір на комплексне обслуговування квартири або будинку вибравши пакет з послугою обслуговування пральної машини. Ви можете сформувати індивідуальний пакет послуг і додати в нього всю техніку, яку необхідно обслуговувати у вашому домі. Протягом терміну дії угоди майстер пральних машин буде обслуговувати пристрій з встановленою періодичністю, змінюючи зношені деталі.
В комплекс робіт по обслуговуванню входить наступне:

  • діагностика;
  • заміна чи чищення фільтру;
  • ремонт ТЕНу;
  • обслуговування помпи;
  • заміна ущільнювачів;
  • ремонт електричного замка, що блокує люк;
  • чищення від засмічення;
  • ремонт плати управління;
  • заміна, обслуговування підшипників.

Також наші майстри зможуть виконати монтаж нового обладнання, налаштують його роботу (входить до послуги позапланового (аварійного) виклику майстра).

Професійна чистка та промивка пральних машин

В різних ділянках внутрішніх систем накопичується бруд, накип та інші відкладення. Вони заважають нормальній роботі техніки, тому потрібно робити спеціальну промивку.
При прочищенні приділяється увага не тільки патрубкам, шлангах, а й ТЕНу, всіх поверхнях, які схильні до впливу води.
При промиванні використовуються професійні засоби, які відрізняються високою ефективністю. Це сертифіковані, безпечні для екології засоби. Засоби напряму впливають на забруднення, не пошкоджуючи внутрішні поверхні техніки. Наші співробітники вибирають засіб відповідно до типу забруднення.

Переваги співпраці з компанією smart care

Наша компанія має великий досвід в області обслуговування пральних машин. Ми обслуговуємо приватні, громадські об’єкти, вирішуємо завдання різної складності. В роботі застосовується нове професійне обладнання, сертифіковані матеріали та мийні засоби.
Щоб укласти з нами договір, зателефонуйте співробітникам. Можна написати у формі зворотного зв’язку, залишивши контактні дані. Ми передзвонимо оперативно.
Сервіс виконується за встановленим регламентом. Після уточнення деталей ми підготуємо договір на обслуговування. Протягом терміну дії договору співробітники нашої компанії будуть підтримувати робочий стан пральної машини.