Сервіс сушильних машин
Сервіс сушильних машин
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Сервіс і ремонт сушильних машин Київ та області

Висушити речі в приватному будинку, ти більш у квартирі не завжди просто. Щоб впоратися з поставленим завданням, використовується спеціальна техніка – сушильна машина. Це побутова техніка, яка вимагає періодичного обслуговування. В іншому випадку машина може вийти з ладу.
Це складна робота, яку потрібно довірити професіоналам. Співробітники нашої компанії smart care виконають комплекс необхідних процедур для підтримки працездатності обладнання, ремонт сушильних машин.

Що входить в послугу

Є різні несправності сушильних машин. Основна причина виходу з ладу побутової техніки – перепад напруги, неправильне обслуговування та експлуатація.
Ціна наших послуг низька, тому що ми укладаємо договір комплексного обслуговування квартир і будинків на рік. Пакет послуг обходиться дешевше, ніж одноразовий виклик майстра.
Наші співробітники виконають комплекс робіт в новобудові, приватному будинку, на інших об’єктах. Обслуговування виконується відповідно до інструкції виробника, встановленим регламентом.
В список робіт в рамках готових пакетних рішень та індивідуального пакета з послугою обслуговування сушильних машин можуть входити наступні роботи:

  • діагностика;
  • чистка, профілактика основних зламів;
  • заміна нагрівача;
  • демонтаж і подальша установка ролика;
  • заміна ручки люка;
  • ремонт або заміна запобіжника друкованої плати;
  • обслуговування, демонтаж і установка блоку підшипників;
  • заміна ущільнювачів компонентів;
  • ремонт мотора;
  • заміна ременя приводного механізму.

Майстри нашої компанії smart care виконають установку нової сушильної машини. Ми маємо необхідне обладнання, сертифіковані матеріали та компонентів для проведення ремонту. Чистка проводиться при використанні професійних засобів, які не шкодять поверхням сушарки.

Переваги роботи з компанією smart care

Наші майстри мають великий досвід проведення ремонтних, сервісних робіт. Ми виконаємо роботи комплексно, гарантуємо, що обладнання буде працювати справно.
Послуги в рамках пакетних рішень коштують менше, ніж при одноразовому виклику фахівця. Наші співробітники мають великий досвід сервісу та ремонту побутової техніки. Роботи виконуються якісно, ​​у встановлені терміни.
Наші співробітники вирішують завдання будь-якої складності.
При складанні договору враховуються побажання замовника. Щоб дізнатися точну ціну замовлення, скористайтеся онлайн-калькулятором індивідуального пакета. В ряд уже готових пакетних рішень також входить послуга обслуговування сушильних машин.
Щоб зробити замовлення, зателефонуйте нашим співробітникам за телефоном, вказаним на сайті. Можна заповнити форму зворотного зв’язку, вказавши контактну інформацію, заповнивши інші обов’язкові поля. Наш співробітник зателефонує вам, щоб уточнити деталі.
Щоб сформувати індивідуальний пакет, можна скористатися калькулятором на сайті. Додайте бажані послуги, які будуть виконувати майстри, розрахуйте вартість на рік. Введіть частоту, з якою передбачається обслуговувати ту чи іншу техніку.
Після отримання вашого замовлення наш співробітник зв’яжеться з вами, щоб домовитися про дату візиту майстра.
При першому візиті майстер оцінить обсяг робіт, зафіксує періодичність обслуговування і робіт. Після чого буде складено детальний план-графік обслуговування вашого житла і сформована вартість такого індивідуального пакетного рішення. Можна проконсультуватися з усіх питань з нашим консультантом.