Сервіс сигналізації та відеоспостереження
Сервіс сигналізації та відеоспостереження
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Обслуговування систем відеоспостереження та сигналізації Київ та область

ТО охоронної сигналізації проводиться з встановленої виробником періодичністю. Це є запорукою справної роботи обладнання. Відеоспостереження встановлюється в котеджі, квартирі, громадському будинку та промисловому виробництві. Послугу обслуговування відеоспостереження надають співробітники нашої компанії smart care. Ми виконаємо техобслуговування за встановленим регламентом, даємо гарантію на справну роботу пристроїв.
Ми укладаємо з замовниками договір на техобслуговування охоронних систем. Сервіс виконується в рамках преміального пакета для комплексного обслуговування приватних будинків і котеджів, а також для індивідуального пакета послуг – як для квартир, так і для будинків. Комплекс передбачених процедур дозволяє комплексно обслужити техніку, забезпечити її нормальне функціонування в рамках всього терміну надання наших послуг.

Як замовити обслуговування охоронних систем от smart care

Щоб замовити ТО охоронної сигналізації, зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв’язку. На сайті вказані роботи, які входять в послугу. Список можна при необхідності доповнити.

В ході виконання сервісу проводиться комплекс процедур:

  • перевірка фіксації компонентів системи;
  • тестування функціювання сповіщення;
  • огляд з’єднань, переходів на їх цілісність;
  • вимір характеристик струму джерел живлення;
  • перевірка роботи звукових сигналів, установок оповіщення;
  • тестування світлоелементів сигналізації.

При виявленні несправностей виконується ремонт та заміна зношених компонентів. Витратні компоненти змінюють зі встановленою періодичністю. Одним з важливих умов правильної роботи системи є міцна фіксація компонентів. Деякі прилади повинні встановлюватися на вертикальних поверхнях, а інші на горизонтальних. Згодом кріплення розбовтуються, послаблюються. Тому періодично виконується підтягування гайок і інших типів фіксаторів.
При виконанні пакетного обслуговування наші співробітники використовують професійні інструменти, високоякісні матеріали та комплектувальні елементи. Це дозволяє виконати всебічне техобслуговування, виявити зношені компоненти та запобігти виходу з ладу системи.
Зробити замовлення ви зможете в зручний час. Зателефонуйте нашим співробітникам за телефоном, вказаному на сайті, або заповніть форму зворотного зв’язку. Ви можете укласти договір на проведення робіт в рамках готового пакетного рішення – преміум для будинків, або замовити послугу за індивідуальним планом обслуговування квартири або будинку. Вибір кількості та періодичності проведення процедур залежить від особливостей охоронної системи та ряду інших чинників.
Після оформлення заявки на готове пакетне рішення або на індивідуальний пакет, наш менеджер передзвонить вам і уточнить зручний час для першого візиту нашого фахівця. Співробітник компанії прорахує та уточнить по всьому переліку послуг обсяги та періодичність робіт, щоб скласти договір і графік обслуговування. У випадку з формуванням індивідуального пакета після візиту майстра ми зможемо надати точну вартість послуг з урахуванням типу об’єкта.
Наші консультанти дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть оформити замовлення, вибрати оптимальний пакет послуг. Протягом терміну дії договору smart care буде підтримувати працездатність всіх систем вашого будинку, включаючи систему охоронного обладнання.