Сервіс посудомийних машин
Сервіс посудомийних машин
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Ремонт та сервіс посудомийних машин в Київ та область

Посудомийки давно стали нормою для більшості жителів великих міст. Економія часу, нервів і можливість вимити велику кількість тарілок за раз – основні переваги даної техніки. Як і більшість побутових приладів вона потребує своєчасне чищення та ТО.
Внутрішні поверхні цих агрегатів контактують з вологою, тому на системах і вузлах утворюються різні забруднення. Якщо не виконувати регулярну чистку посудомийної машини, промивання спеціальними засобами, компоненти та механізми швидко виходять з ладу.
Укласти договір на комплексний догляд за вашим будинком або квартири в Києві та Київській області включаючи побутову техніку можна в нашій компанії smart care. Наш майстер вчасно проведе діагностику вашого “помічника” в рамках обраного вами пакету послуг.
Своєчасне проведення профілактики збільшить термін служби обладнання, і в потрібний час техніка вас не підведе. Ми працюємо в Дарниці, лівому березі, Голосіївському районі та в інших районах області.

Несправності посудомийних машин: причини і їх усунення

Процес миття не запускається з кількох причин:

  • Забитий фільтр, засмічення форсунок або вихід з ладу циркулярної помпи. У першому випадку необхідна своєчасна чистка фільтра, функція якого не пропускати залишки їжі в насос. В сучасних посудомийних машинах фільтри бувають циліндричними, плоскими або міні. Їх засмічення може викликати протікання.
  • Забруднення форсунок призводить до низького тиску всередині апарату. Як наслідок – неякісне миття посуду. На жаль, фільтри не можуть захистити помпу на всі 100%. Але якщо компоненти своєчасно чистити, то машина буде слугувати довгий час. Інакше дорогого ремонту – заміни насоса, не уникнути.
  • Водяний струмінь може переливатися при збої датчика рівня рідини. Проте самостійно діагностувати посудомийну машину у пошуку проблеми небезпечно. Апарат працює від електрики та потенційна неполадка в електромагнітному клапані, який перекриває подачу води.
  • Перегрів/недогрів води буває при виході з ладу датчика температури, при слабкому тиску рідини або якщо згорів нагрівальний елемент. Заміна ТЕНа в посудомийній машині можна виконати із залученням майстра smart care.
  • Відсутність зливу води може відбуватися через поламання помпи або при сильному засміченні зливної системи. В першому випадку перевіряється помпа – чи немає в ній сміття. Також можлива перевірка обмоток. Необхідно перевірити та всю систему зливу, включаючи сифон.
  • Також власник може зіткнутися і з ситуацією, коли не горить індикаційна панель. В цьому випадку потрібна діагностика посудомийної машини. Причин може бути безліч – від зламу в ланцюзі подачі живлення до перегорілої плати управління.

Усувати ці проблеми самостійно не тільки складно, а й небезпечно. Необхідно мати певну навичку роботи з електротехнікою. Фахівці smart care мають досвід в обслуговуванні побутової техніки будь-якого зразка та складності, а також використовують високотехнологічне обладнання.

Переваги роботи з компанією smart care

Наша компанія обслуговує приватні, громадські об’єкти, вирішує завдання різної складності. Ми використовуємо нове професійне обладнання, сертифіковані матеріали та мийні засоби.
Уклавши з нашою компанією договір на комплексне обслуговування квартири або будинку на умовах пакету, в який входить техобслуговування побутової техніки, ви можете бути впевнені в її довгострокової і якісному функціонуванні.
Наші майстри будуть здійснювати сервіс за встановленим регламентом. В рамках пакету передбачено виїзд майстрів по сервісу систем водозабезпечення, енергозабезпечення або ремонту, дозволяє також встановлювати посудомийну машину без додаткових витрат.
Обрати пакет просто. На нашому сайті ви можете сформувати індивідуальний перелік послуг за допомогою калькулятора. Заповнюєте форму, і наші фахівці зв’яжуться з вами після отримання заявки. Ми домовимося про зручний час першого візиту майстра, у ході якого він складе перелік послуг і їх періодичність.
Після детальної калькуляції для вас буде підготовлений договір і план-графік. Після укладення договору наші фахівці будуть обслуговувати ваше житло відповідно до обраного набору послуг. Ми самі зателефонуємо вам, домовимося про зручний час, виконаємо необхідні роботи якісно і вчасно.