Терміновий виклик електрика
elektromontazhni roboty kyev
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Сервісна аварійна Електрослужба Київ та область

Електричні комунікації можуть виявитися небезпечними для людини, майна, якщо підключення елементів мережі було виконано неправильно. Але навіть якщо всі системи змонтовані відповідно до правил і норм, зламання може статися через браковані електроприлади, стрибки струму в мережі.
Якщо трапилося коротке замикання або виникли інші несправності, потрібно викликати аварійну електрослужбу. Наша компанія smart care виконає усунення аварій, пов’язаних з електрикою в Києві та Київській області швидко, якісно за вигідною для вас вартості.

Як викликати електрика від smart care додому

В разі укладення договору на пакетне обслуговування вашого будинку або квартири від smart care, ви можете бути впевнені, що аварійна служба з електрики прибуде на ваш об’єкт оперативно. Потрібно звернутися до нашого диспетчера телефоном. Вкажіть проблему, адресу об’єкта і контактну інформацію.
Після приймання виклику майстер або бригада фахівців відразу виїдуть до вас додому або на інший об’єкт. наші співробітники виконають наступні роботи:

  • монтаж і демонтаж розеток і підрозетників, вимикачів, декоративних накладок, ламп, люстр, світильників, підсвічування фасадів будівель, будинків; зовнішнього освітлення, встановлення вуличних ламп і прожекторів;
  • установка і заміна автоматичних вимикачів;
  • заміна та ремонт електропроводки;
  • монтаж та підключення стабілізаторів напруги, лічильників, різних джерел освітлення, побутової техніки (з урахуванням специфіки підключення до мережі); датчиків руху і світла, дверних дзвінків;
  • демонтаж і прокладка кабелів (телевізійних, телефонних, мережевих комп’ютерних);
  • налаштування системи підігріву підлоги;
  • збір електрощитів, переніс щитка у квартиру.

В цілому при регулярному сервісному обслуговуванні такі ситуації трапляються нечасто. Але ви можете викликати майстра і для монтажу нового електрообладнання або для підключення нової техніки у вашому будинку або квартирі.
Ці послуги входять в кожен з трьох пакетів обслуговування квартир і будинків.
Ви можете додати аварійний виїзд слюсаря-електрика в індивідуальний пакет обслуговування вашого будинку або квартири.
При необхідності виконується штроблення стін, пошук місця обриву ланцюга. Це дозволяє відновити працездатність системи.
Наші співробітники мають великий досвід виконання робіт, пов’язаних з електрикою. Ми використовуємо професійне обладнання, сертифіковані комплектувальні елементи.
Зробити замовлення ви зможете телефоном в будь-який час. Зателефонуйте нашим співробітникам диспетчерської служби або заповніть онлайн-форму, щоб ми оперативно передзвонили. Консультанти дадуть відповідь на ваші запитання.