Терміновий виклик сантехніка
vyklyk santehnika
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Терміновий виклик сантехніка Київ та область

Послуги сантехніка в нашій країні мають великий попит. Майстер виконує безліч робіт, пов’язаних з установкою та обслуговуванням водопровідного, каналізаційного, опалювального обладнання та комунікацій.
В рамках пакетного комплексного обслуговування будинку або квартири в smart care, ви можете бути впевнені в тому, що в разі необхідності наш фахівець оперативно приїде для розв’язання проблеми. Водночас важливо відзначити, що при якісному сервісі таких потреб виникає все менше.
Проте в разі потреби, ми усунемо будь-які несправності, пов’язані з водопровідними та іншими комунікаціями, обладнанням, підключеним до мережі. Наші майстри мають великий досвід проведення подібних робіт. викликати сантехніка на будинок в нашій компанії можуть жителі Києва та Київської області.

Які послуги ми пропонуємо

Проблеми, пов’язані з сантехнікою, можуть виникнути з різних причин. Іноді причиною стає знос компонентів обладнання, а в інших випадках – некоректна експлуатація системи. Викликати водопровідника, який швидко усуне як просту, так і складну проблему, можна в нашій компанії. майстра smart care часто стикаються з такими проблемами:

  • монтаж унітазу, біде, ванни, душової кабіни раковини та змішувачів; кухонної мийки та пральної машини;
  • монтаж каналізаційної системи; заміна і перенесення (при необхідності) дренажних систем, каналізаційних стояків; прокладка труб;
  • встановлення нагрівача води; підключення нового котла; монтаж радіаторів, призначених для обігріву приміщення;
  • усунення причин аварійної ситуації (протікання труб, кранів, зливів).

Якщо в системі каналізації, водопроводу, опалення з’явилися проблеми, прориви або інші несправності, в рамках пакетного обслуговування квартири або будинку ви можете викликати майстра в будь-який час. Наші співробітники застосовують професійне обладнання, високоякісні матеріали та комплектувальних елементів. Ми виконаємо ремонт відповідно до встановленого регламентом.
Укладіть договір з нашою компанією на пакетне обслуговування. В рамках пакетного комплексного обслуговування квартир і будинків ми забезпечимо правильне, своєчасне обслуговування сантехнічних систем.
Це дозволить уникнути виникнення аварійної ситуації. Майстри зможуть своєчасно усувати несправності, мінятимуть зношені компоненти зі встановленою періодичністю.

Плюси обслуговування в smart care

Наша компанія виконає роботи швидко і недорого. Укладається договір на обслуговування будинку або квартири на рік, в якому вказані всі нюанси надання послуг. Ми виконуємо зобов’язання перед замовником в повному обсязі, роботи виконуються в обумовлені терміни.
Можна розрахувати ціну індивідуального пакета за допомогою онлайн-калькулятора. Замовивши індивідуальний пакет послуг на сайті, надішліть форму і чекайте дзвінка нашого менеджера. Він передзвонить і уточнить дату і час першого візиту для оцінки об’єкта, періодичності обслуговування і відповідей на ці запитання з вашого боку.
Обслуговування, ремонт сантехніки в рамках пакету послуг обходиться дешевше, ніж разовий приїзд фахівців в області ремонту водопроводу, каналізації, опалення.
Наші співробітники, вирушаючи на виклик, беруть з собою все необхідне, щоб швидко розв’язувати проблему. Ми використовуємо професійне обладнання та інструменти, сертифіковані матеріали, запчастини. Це дозволяє нам гарантувати якість готової роботи.
Якщо у вас вже є договір з smart care, зробити замовлення ви зможете, зателефонувавши нашим співробітникам за телефоном, вказаним на сайті. Диспетчер прийме виклик і терміново направить на об’єкт команду майстрів для усунення аварії. Відразу ж фахівці отримують завдання і виїжджають за вказаною замовником адресою.