Терміновий виклик слюсаря-ремонтника
vyklyl sliusaria
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Терміновий виклик слюсаря-ремонтника Київ та область

Послуги слюсаря надають підготовлені професіонали. Це майстри, здатні виконати комплексне обслуговування різних систем і дрібний побутовий ремонт. При необхідності спеціаліст проводить ремонт в штатному або аварійному режимі. При пакетному комплексному обслуговуванні вашого будинку або квартири в нашій компанії smart care викликати слюсаря на будинок можна в будь-який час.
У нас працюють кваліфіковані майстри, які мають великий досвід проведення слюсарних робіт. Наші співробітники терміново приїдуть за викликом в Києві та Київській області. Ми усунемо несправність, відновимо фурнітуру, відремонтуємо меблі, усунемо аварійні ситуації в інженерних та інших системах вашого житла.

Які послуги ми надаємо

Наші слюсаря виконають простий та складний ремонт при виникненні аварійної ситуації. Майстри прибудуть на ваш об’єкт оперативно. Якщо у вас є договір на комплексне обслуговування вашої квартири або будинку в smart care, вам потрібно звернутися до нашого диспетчеру телефоном, щоб оформити виклик фахівця на об’єкт. Вкажіть суть проблеми, адреса та контактні дані. Після приймання виклику майстер виїде до вас додому або на інший об’єкт у зручний для вас час.

Наші співробітники виконають наступні роботи:

  • малі поточні роботи;
  • малий поточний ремонт меблів;
  • малий поточний ремонт фурнітури;
  • усунення наслідків аварійних ситуацій.

Наші співробітники мають великий досвід виконання перерахованих робіт. Ми використовуємо професійне обладнання, сертифіковані комплектувальні елементи.
Якщо у вас є договір на комплексне обслуговування вашої квартири або будинку в smart care, зробити замовлення ви зможете телефоном в будь-який час. Зателефонуйте нашим співробітникам диспетчерської служби. консультанти дадуть відповідь на ваші питання, приймуть виклик.
Замовити комплексне обслуговування вашої квартири або будинку на рік в smart care можна у зручний час прямо на нашому сайті. Просто виберіть один з трьох готових пакетних рішень або сформуйте свій власний пакет, включивши в нього всі необхідні саме вашому житлу послуги. Отримавши ваше замовлення з сайту, наш консультант зв’яжеться з вами. Відповість на всі запитання, домовитися про час першого візиту майстра. В ході візиту майстер оцінить обсяг робіт згідно з зазначеним в замовленні переліку, уточнить бажану періодичність проведення тих чи інших робіт.
Потім для вас буде підготовлений договір, детальний план-графік річного обслуговування і представлена ​​точна вартість індивідуального пакета. Після підписання договору наші фахівці будуть самі нагадувати про те, коли та що необхідно зробити в вашому домі за регламентом обслуговування систем і техніки, подзвонять. Домовляться про зручний час і дату. А у вас звільниться час для більш важливих справ!