Водопроводні роботи
vodoprovodni roboty
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Обслуговування систем каналізації та водопроводу Київ та Київська область

Водопровідні роботи проводяться з метою забезпечення ефективного функціонування комунікацій, системи відведення стоків. Це комплекс регламентованих робіт, які виконуються підготовленими майстрами.
Співробітники нашої компанії smart care виконають чистку каналізації та ряд інших необхідних дій швидко і якісно. Укладається договір на проведення комплексу процедур в рамках стандартного або індивідуального пакета послуг для будинку в Києві й області.

Чистка каналізації

Наша компанія виконає ряд регламентних дій для забезпечення нормального функціонування водопроводу, каналізації. Виконується діагностика, усунення несправностей, при необхідності прочищення каналізаційних труб в Києві та області.
В список регламентних робіт входить наступне:

  • огляд системи, візуальне визначення цілісності конструкцій;
  • аналіз води, виявлення сторонніх включень;
  • заміри параметрів тиску в комунікації на вході та виході;
  • перевірка стану компонентів, що фільтрують, при необхідності їх заміна або видалення засмічень;
  • чистка обладнання від мулу;
  • контроль стану різьблення;
  • перевірка роботи помп, при необхідності їх заміна.

Може також знадобитися провести заміну компонентів аерації. В індивідуальний пакет можуть входити перевірка фурнітури (клапани, крани перекриття, шланги та інш.), чистка сифонів і стоків.

Особливості обслуговування водопровідної системи

Крім регламентних робіт, які виконуються з встановленою періодичністю, може знадобитися виконати опресовування, перевірку манометрів і гідропромивку компонентів водопроводу, каналізації. Подібні роботи можуть знадобитися при переході на літній або зимовий період.
Також співробітники нашої компанії виконують промивання клапанів, усувають протікання і засмічення в трубах. При необхідності проводять заміну компонентам.
Компресор вимагає правильного налагодження, при необхідності ремонту. Якщо об’єкт довгий час не експлуатується, проводиться консервація системи. Відповідно до періоду потрібна коректне розконсервування.

Вартість обслуговування систем каналізації та водопостачання в smart care

Співробітники smart care виконають комплексне обслуговування водопровідних, каналізаційних конструкцій якісно, ​​недорого. Оптимальна вартість досягається шляхом надання річного комплексного обслуговування квартир і будинків.
Ми чітко виконуємо зобов’язання відповідно до пунктів договору. Дізнатися ціну можна на нашому сайті, скориставшись калькулятором індивідуального пакета. Вартість вже готових пакетних рішень також доступна у формі замовлень пакетів для квартир і будинків.
Якщо ви хочете додати додаткові послуги, можна розрахувати ціну за допомогою калькулятора індивідуального пакета. Виберіть послугу та періодичність її виконання, щоб система розрахувала вартість. Після отримання форми замовлення наш менеджер зв’яжеться з вами. Уточнити ціну можна у консультанта телефоном. Замовте зворотний зв’язок, щоб ми передзвонили.
Наш менеджер докладно розповість про особливості надання послуг, допоможе вибрати дату і час для першого відвідування вашого об’єкта майстром smart care. Після візиту співробітник компанії точно розрахує вартість за договором обслуговування. Підписуються відповідні папери.
Майстри нашої компанії будуть проводити комплексне обслуговування системи водопроводу і каналізації, що гарантує справну, ефективну роботу комунікацій, інженерних мереж.
Щоб оформити заявку, зателефонуйте нашому менеджеру або заповніть форму зворотного зв’язку на сайті. Ми дамо відповідь на питання, допоможемо оформити замовлення. Протягом терміну дії договору smart care буде підтримувати правильне функціонування водопроводу і каналізації, виконуючи комплекс процедур.