Зовнішнє прибирання
Зовнішнє прибирання
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.

Комплексне прибирання території

Прибудинкова територія вимагає постійного догляду. Прибирання виконується засобами мешканців. Щоб забезпечити чистоту на ділянці біля приватного будинку, дачі варто довірити задачу професіоналам.
В Києві та Київській області прибирання будинкової території виконають співробітники нашої компанії smart care. Укладіть з нами річний договір на виконання комплексного обслуговування вашого житла, і ми виконаємо роботи якісно, ​​відповідно до особливостей сезону.

Сезонне прибирання

Для виконання прибирання території приватного будинку, дачі застосовується спеціальна техніка. В залежності від сезону об’єкт очищається від сміття, листя, снігу, інших забруднень. Якщо не виконувати відповідні дії, ділянка стає перебувати у занедбаному стані, втрачає респектабельний вигляд.
На відміну від двірників, співробітники нашої клінінгової компанії підходять до виконання завдань комплексно.
Ми оформлюємо договір на річне обслуговування. Існують стандартні та індивідуальні пакети. Вибір переліку процедур залежить від особливостей об’єкта, вимог замовника. Вартість можна розрахувати на нашому сайті, вказавши назву і періодичність необхідних дій. Прибирання дачної ділянки, прибудинкової території залежить від сезону.

Весняно-літній період

Наша компанія враховує тип забруднень, особливості території, виконуючи комплекс процедур для підтримки чистоти на об’єкті. В рамках індивідуального пакета в весняно-літній період ми виконуємо наступні дії:

  • підмітання території;
  • вологе прибирання тротуарної плитки, дорожніх покриттів;
  • очищення вуличних урн, винесення сміття;
  • чистка дворових дощоприймачів;
  • чистка фасадних елементів.

Враховується, яка погода на вулиці, які забруднення накопичилися на ділянці. В гарний вигляд приводяться галявини, доріжки, паркінги, ігрові зони для дітей. Сміття збирається, вивозиться на звалище.

Осінньо-зимовий період

В холодний період використовується спецтехніка, яка дозволяє очистити простір від снігу, опалого листя та інших забруднень. В індивідуальний пакет входить наступне:

  • чистка тротуарних доріжок, проїжджої частини від бруду;
  • прибирання та утилізація снігу, листя;
  • видалення льоду;
  • покриття пішохідної території протиожеледними реагентами;
  • чистка промисловими альпіністами дахів від снігу та льоду.

Своєчасне прибирання, яке виконується з встановленою періодичністю, дозволяє не тільки підтримувати чистоту, а й комфорт пересування, безпеку мешканців будинку. Наші співробітники виконають клінінгові процедури швидко, приділять увагу навіть незначних дрібниць.
При обмерзанні доріг, під’їзних шляхів взимку наші співробітники використовують протислизьке посипання. Доповнити прибирання території можна замовивши послугу очищення дахів. З дахів знімаються бурульки, що виключає ймовірність падіння шматків льоду на голову перехожим.

Як замовити клінінгові послуги в smart care

Щоб зробити замовлення, зателефонуйте нашим співробітникам за телефоном, вказаним на сайті. Можна заповнити форму зворотного зв’язку онлайн. Вкажіть контактну інформацію.
Щоб сформувати індивідуальний пакет, можна скористатися калькулятором на нашому сайті. Додайте бажані дії, які будуть виконувати наші співробітники, розрахуйте вартість на рік. Менеджер передзвонить вам, щоб узгодити час прибуття фахівця на ваш об’єкт.
Під час першого візиту виконується розрахунок точної ціни пакетного плану визначається кількість і складність процедур, періодичність їх виконання. складається річний договір. Далі наші співробітники будуть зв’язуватися з вами, домовлятися про час зручного візиту, щоб провести всі роботи в рамках договору.