Послуги

Чому слід обрати нас

В основі наших підходів лежить цінності, які важливі для тих, хто обирає відповідальність та цінує свій час:
 • Заощадження коштів та часу
 • Ecо-дружній сервіс
 • Професійний підхід
Цікаво?
Пакетні рішення для вашої квартири чи будинку

Сервіс помешкань, який ви можете побачити та відчути

Наші пакетні рішення відрізняються за наповненням послугами та періодичністю обслуговування. Ми використали весь свій досвід для створення трьох пакетів для квартир та трьох пакетів для будинків. Навіть власники комерційної нерухомості можуть вибрати той варіант, який задовольнить потреби кожного окремого об’єкту.

Пакети для квартир

Обслуговування систем водопостачання, опалення, вентиляції, електропостачання, сервіс металопластикових вікон, аварійна служба.

детальніше

Пакети для будинків

Враховують повний перелік послуг для квартир плюс обслуговування будь-яких котлів, генераторів, каналізації. А ще миття вікон, прибирання та хімчистка.

детальніше

Індивідуальний пакет та окремі послуги

Спробувати рівень smart-сервісу можна та обравши окремі послуги: дезінфекція, дезінсекція, дератизація, зовнішнє прибирання, миття фасадів, чистка дахів, бруківки, огорож, терасної дошки, обслуговування газонів та дерев, садівництво та чистка басейнів.

детальніше
як це працює

Процес, який ми проходимо з кожним нашим клієнтом

Пакетні рішення – втім індивідуальний підхід. Ми розуміємо, що кожна домівка – це унікальний організм, який відображає стиль життя його власника. Знаючи основні потреби будь-якої оселі в той самий час ми завжди робимо індивідуальні налаштування. Тож процес настройки співпраці проходить наступні етапи:

 • 1. Замовлення пакету

  На сайті ви обираєте (і ми допомагаємо) той пакет, який підходить саме для вас, ми телефонуємо, уточнюємо всі деталі та домовляємось про першу зустріч.

 • 2. Перший візит

  Ваш особистий менеджер приїздить до вас, підписується договір і уточнюються деталі про стан техніки та систем, складається графік обслуговування.

 • 3. Обслуговування

  Профільні фахівці приїжджають за складеним графіком після того, як ваш персональний менеджер нагадає вам про планові роботи та домовиться про зручний для вас час.

 • 4. Контроль

  Після кожного візиту профільного фахівця наш контролер з якості може запропонувати вам оцінити якість обслуговування та взяти до уваги ваші побажання.

Зв’язатися з нами

Якщо у вас виникли запитання, напишіть нам