Клінінгові послуги
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.
Клінінгові послуги

Клінінгові послуги Київ та Київська область

smart care надає клінінгові послуги в повному обсязі в Києві та Київській області.
В залежності обраному пакету обслуговування квартири або будинку, ми пропонуємо різні види професійного прибирання приміщень та прибудинкової території.

Генеральне прибирання приміщень

В залежності від площі квартири, будинку або котеджу smart care забезпечує якісну роботу прибиральниці або цілої бригади клінерів з повним набором професійних інструментів, в тому числі прибирання після ремонту.

Миття вікон та фасадів

smart care гарантує якісну мийку вікон зсередини й зовні, використовуючи для цих цілей довгий скліз і мийні засоби. В разі необхідності миття фасадів будинків або котеджів, ми забезпечимо швидке оновлення зовнішнього вигляду будівлі.

Хімчистка у вас вдома

В рамках напрямку ми почистимо штори, меблі та килими. Наша компанія використовує тільки перевірені продукти, безпечні як для людей, так і для тварин. Фахівці smart care якісно й ефективно проведуть хімчистку меблів і килимів у вас вдома в Києві або в  Київській області!

Регулярне прибирання

Окремо в індивідуальний пакет ви можете включити такий вид клінінгу як регулярне прибирання приміщень, яке необхідне з певною періодичністю: від видалення пилу і миття поверхонь до заміни білизни та видалення складних забруднень. вартість регулярного прибирання приміщень залежить від площі квартири, будинку або котеджу.

Дезінсекція та дератизація

Ці види робіт включають обробку приміщень з метою знищення будь-яких комах – від кліщів до тарганів, а також мишей і щурів.

Дезінфекція

Обробка приміщень дезінфектантами бактерицидного, віруліцидної та фунгіцидної дії дозволяє миттєво знищити бактерії й віруси (анти-COVID, в тому числі).

Прибудинкова територія

Обслуговування прибудинкової території трудомісткий процес, що вимагає різних видів робіт і обладнання в залежності від сезону. В рамках напрямку ми пропонуємо весь спектр зовнішнього прибирання: чищення дахів, мийку огорожі й терасної дошки, а також чистку і мийку тротуарної плитки та бруківки.

Чому smart care довіряють клієнти

  • Ми ретельно підходимо до питань підбору персоналу. В компанії працюють тільки перевірені й повністю навчені люди.
  • Контролюємо якість роботи персоналу – якщо клієнт незадоволений якістю клінінгових послуг, ми протягом 3-х днів проведемо повторне прибирання.
  • Використовуємо тільки професійну хімію, яка гарантує високу мийну й очищувальну здатність. Може використовуватися навіть в будинках, де живуть алергіки та маленькі діти.
  • Пропонуємо пакетне обслуговування, яке дозволяє істотно заощадити. При разовій покупці вартість прибирання приміщень формується на основі оцінки площі для клінінгу та складності забруднення.