Хімчистка на дому
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.
Хімчистка на дому

Виїзна хімчистка Київ та Київська область

Послуги хімчистки вдома – це реалізація робіт по основним запитам обслуговування меблів зі шкіри, шкірзамінників та тканин різної фактури.
Команда клінерів smart care забезпечить не тільки мийку і чищення м’яких меблів, але хімчистку килимів і килимових покриттів, а також хімчистку штор з різних тканин.

Переваги послуги хімчистки на дому від smart care

замовляючи в smart care пакет, що включає послугу чищення килима, меблів і штор у себе вдома, ви отримуєте:

  • послуги навчених фахівців-клінерів, які проходять регулярне навчання;
  • хімчистку в будь-який зручний для вас час;
  • екологічні очисні та мийні засоби;
  • професійне обладнання для хімчистки килимів, меблів і штор;
  • контроль якості обслуговування – після кожного візиту нашого фахівця наш оператор переконається, що ви залишилися задоволені результатами роботи, а в разі наявності питань – забезпечить усунення виниклих незручностей;
  • пакетне обслуговування від smart care дозволить забути про всі датах сервісного обслуговування і наведення порядку в вашому домі;
  • а головне – час, який ви заощаджуєте зі smart care.

Вартість послуги

Ціна послуги хімчистки з викликом до дому, а саме чищення килимів, меблів і штор у квартирах і будинках формується від метражу, обсягу робіт та кількості обираних опцій клінінгу.
При цьому в рамках пакетного обслуговування ми зібрали оптимальний та популярний в таких видах робіт набір робіт, з тієї регулярністю яка необхідна для підтримки комфорту і затишку у вашому домі.
Важливо, що ви повністю можете довіряти нашій компанії, а значить мати вільний час, не витрачаючи його на прибирання або контроль. Наш контролер за якістю проведе приймання робіт і ваше житло до вашого повернення буде радувати вас чистотою і затишком!

Як замовити послугу хімчистки від smart care

Замовлення послуг хімчистки килимів і меблів, а також чищення штор доступний як в рамках стандартних пакетів для квартир і будинків в Києві та Київській області, так і в рамках формування індивідуального пакета для квартири або будинку в Києві, заміського котеджу або дачі в Київській області.