Електрика
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.
Електрика

Сервісне обслуговування електрики Київ та Київська область

Електричні мережі в приватному будинку і квартирі вимагають правильного обслуговування. Експлуатувати несправну систему небезпечно – ви можете отримати травми, а техніка, яка живиться з мережі, може вийти з ладу.
Тому важливо довірити обслуговування і ремонт електрики у квартирі професіоналам. Співробітники нашої компанії smart care виконають роботи під ключ в Києві та Київській області. Уклавши з нами договір, ви отримаєте якісне обслуговування електропроводки.

Які роботи по електриці ми проводимо

Співробітники нашої компанії виконують комплекс робіт, що гарантує справну роботу електричної системи. Пакетне обслуговування квартир і будинків на рік дозволяє оптимізувати вартість робіт. А значить ви гарантовано отримуєте вартість робіт по електриці за нижчою ціною та високу якість.

В стандартний пакет послуг входить:

  • обслуговування електричних мереж у вашому будинку;
  • обслуговування генераторів в приватному будинку в Києві та Київській області;
  • обслуговування воріт з електричним приводом;
  • обслуговування трансформаторів у вашому домі;
  • наші співробітники виконають обслуговування електричних мереж, відновлять їх працездатність при виявленні несправностей.

Перераховані процедури – обов’язкова умова правильної роботи електромережі. Якщо ігнорувати правила електробезпеки, не виконувати своєчасний огляд і ремонт, експлуатація електромережі стає небезпечною.
Своєчасне усунення несправностей дозволяє захистити людей, які перебувають у вашій оселі, від ураження струмом. Електротехніка, підключена до справної мережі, буде працювати стабільно, без збоїв довгий час.

Як замовити послуги електрика в smart care

Зателефонуйте нашим співробітникам за телефоном, вказаним на сайті, або заповніть форму зворотного зв’язку. Також ви можете скористатися нашими готовими пакетними рішеннями за допомогою форм замовлення пакетів на сайті.
Замовлення окремих послуг в рамках обслуговування систем електричного постачання доступний як в рамках стандартних пакетів для квартир і будинків в Києві й Київській області, так і в рамках формування індивідуального пакета для квартири або будинку.
Для того, щоб сформувати індивідуальний пакет ви можете скористатися калькулятором на сайті й вказати періодичність послуги в рік. Після отримання вашого замовлення наш менеджер зв’яжеться з вами, щоб уточнити зручний час для першого візиту нашого фахівця, який допоможе прорахувати точну вартість пакета з урахуванням обладнання і кількості обслуговується техніки. Ми відповімо на ваші запитання, оформимо замовлення. Консультант допоможе вибрати оптимальний пакет послуг, детально розповість про умови укладення договору.
Протягом терміну дії договору smart care буде підтримувати працездатність електричних мереж вашого будинку та усувати несправності. Ви залишитеся задоволені вашим вибором надійного партнера для створення затишку і комфорту вашого будинку!