Аварійні послуги
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.
Аварійні послуги

Сервісна аварійна служба Київ та область

Аварійна служба приїжджає на допомогу при виникненні несправностей сантехніки, електрики та інших систем. Якщо комунальні підприємства не можуть прибути на об’єкт вчасно, то приватні ліквідатори аварій побутового характеру виконають всі дії оперативно.
 

При укладанні договору на комплексне обслуговування квартири або будинку, ви можете бути впевнені, що в разі необхідності майстер прибуде на об’єкт в найкоротші терміни, виконає необхідні роботи для якнайшвидшого усунення несправності. Сервіс при виникненні аварії організовує наша компанія smart care.
 

Наші співробітники мають великий досвід у проведенні подібних заходів. ми усунемо аварію у квартирі, приватному будинку, офісній будівлі в Києві та Київській області.

Послуги, які надає smart care

Аварійні роботи виконуються співробітниками нашої компанії строго за регламентом. це дозволяє швидко усунути несправність, повернути працездатність системи.
 

Ціна наших послуг низька тому, що ми надаємо тільки комплексне обслуговування квартир і будинків. А якість робіт гарантовано високу. Наші співробітники проходять спеціальні навчання, мають великий досвід.
Вартість річного обслуговування залежить від обраного вами пакету. Звернувшись в нашу компанію, в разі необхідності можна викликати наступних аварійних майстрів:

  • сантехнік;
  • електрик;
  • слюсар;
  • тесля;
  • майстер з обслуговування кондиціонерів;
  • фахівець з ремонту побутової техніки.

Майстер приїде на об’єкт оперативно. аварійні майстри усунуть несправності будь-якої складності. У нас можна замовити один з трьох вже готових пакетних рішень або індивідуальний пакет на сервісне обслуговування квартир і будинків. Наші співробітники будуть підтримувати інженерні та інші системи вашого житла в робочому стані та запобігати виникненню аварійної ситуації.
 

Наші майстри використовують в роботі професійний інструмент, сертифіковані матеріали, запчастини та комплектуючі. Це дозволяє швидко усунути проблему. Ми прибудемо на ваш об’єкт оперативно.
Щоб зробити замовлення пакетного обслуговування будинку або квартири, зателефонуйте нашим співробітникам за телефоном, вказаним на сайті.
 

Можна заповнити форму зворотного зв’язку онлайн.
Вкажіть контактну інформацію, заповніть інші обов’язкові поля форми, щоб наш менеджер оперативно вам передзвонив. Співробітник прийме виклик, домовитися про дату першого візиту, в ході якого майстер оцінить обсяг робіт, зафіксує необхідну періодичність обслуговування. Після чого для вас буде підготовлений договір, детальний план-графік і у випадку з індивідуальним пакетом – калькуляція вартості індивідуального пакета.
 

Практично кожен пакет включає аварійний виїзд наших майстрів. У нас є всі необхідні ресурси, щоб оперативно прибути за викликом та виконати ремонт будь-якої складності.
Щоб розрахувати вартість послуги, можна скористатися онлайн-калькулятором індивідуального пакета на нашому сайті. Ціна визначається за затвердженим прайсом. Ми виконаємо замовлення якісно, ​​швидко.