Системи опалення та вентиляції
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.
Системи опалення та вентиляції

Обслуговування систем опалення та вентиляції в Києві та Київській області

Вентиляційні та опалювальні мережі – важливі комунікації, які обов’язково облаштовують у квартирах і приватних будинках.
 

З часом проводиться плановий огляд інженерних мереж. Позапланові перевірки виконуються при появі ознак неправильного функціонування опалення та вентиляції.
 

Щоб підтримувати їх працездатність, важливо довірити цю задачу досвідченим майстрам відповідної кваліфікації.
 

В рамках пакетного обслуговування майстра компанії smart care виконують обслуговування систем опалення та вентиляції в Києві та Київській області швидко в узгоджене з вами час, відповідно до встановленого регламентом.

Сервіс для опалення приватного будинку

smart care надає послуги пакетного обслуговування квартир і будинків в Києві та Київській області. Сервіс опалення приватного будинку включає регулярний огляд і в разі необхідності відновлення працездатності інженерних конструкцій.
 

Ми спеціалізуємося на проведенні комплексних робіт різної складності та напрямків – від клінінгу до обслуговування інженерних систем. Договір укладається на рік. При обслуговуванні систем опалення виконуються наступні дії:

  • промивка системи опалення;
  • заміна теплоносія;
  • перевірка труб, радіаторів, місць з’єднань на наявність течі, деформацій;
  • після виявлення зношених компонентів виконується заміна або ремонт.

Вартість пакетних послуг є оптимальною при незмінно високій якості проведених робіт. Наші майстри якісно обслужать автономне опалення.

Сервіс вентиляційних систем

Якщо вентиляція не працює належним чином, в приміщенні підвищується вологість. При таких умовах можуть розвинутися респіраторні захворювання та алергічні реакції. Меблі та оздоблення швидше псуються, оргтехніка виходить з ладу.
 

smart care виконує роботи по обслуговуванню вентиляційних систем і кондиціонерів в багатоквартирному будинку, приватному заміському будинку і котеджі, на дачі. Майстри smart care проведуть огляд і обслуговування систем кондиціонування і вентиляції, виконають наступні роботи:

  • перевірка функціонування обладнання;
  • огляд повітропроводів, комунікацій;
  • перевірка електрики, автоматики, запірної арматури;
  • чистка фільтрів, компонентів конструкцій;
  • заміна зношених елементів.

Наші майстри обслужать комунікації, вирішать завдання будь-якої складності. Ми оглянемо інженерні конструкції, замінимо зношені компоненти, очистимо внутрішні поверхні комунікацій і устаткування навіть від складних забруднень.

Як замовити послуги smart care

Зателефонуйте нашим співробітникам за телефоном, вказаним на сайті, або заповніть форму зворотного зв’язку.
 

Також ви можете скористатися нашими готовими пакетними рішеннями. Замовлення окремих послуг в рамках обслуговування систем опалення та вентиляції доступний як в рамках стандартних пакетів для квартир і будинків в Києві та Київській області, так і в рамках формування індивідуального пакета для квартири або будинку.
 

Для того, щоб сформувати індивідуальний пакет ви можете скористатися калькулятором на сайті та вказати періодичність послуги в рік.
 

Після отримання вашого замовлення наш менеджер зв’яжеться з вами та уточнить зручний час для першого візиту нашого фахівця, який допоможе прорахувати точну вартість пакета з урахуванням обладнання і кількості обслуговується техніки.
 

Ми відповімо на ваші запитання, оформимо замовлення. Консультант допоможе вибрати оптимальний пакет послуг, детально розповість про умови укладення договору.
 

Протягом терміну дії договору smart care буде підтримувати працездатність інженерних мереж вашого будинку, усувати несправності.
 

Ви залишитеся задоволені вашим вибором надійного партнера для створення затишку і комфорту вашого будинку!