Інші послуги
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.
Інші послуги

Ремонтні послуги по дому Київ та область

Дрібні ремонтні роботи виконуються в кожній квартирі й будинку. Власники житла не завжди можуть виконати подібні завдання самостійно. Тому для виконання дрібного ремонту, підключення електричних, сантехнічних приладів та виконання ряду інших дій в оселі потрібно звернутися до професіонала.
 

В Києві та Київській області послуги “мужа на час” для проведення ремонтних робіт виконають співробітники нашої компанії smart care. Укладіть з нами договір на виконання комплексного обслуговування вашої квартири або будинку. Ми вирішимо поставлені завдання якісно.

Як замовити майстра додому від smart care

Ціна наших послуг низька, а якість гарантовано висока. Наші співробітники проходять спеціальні навчання, мають великий досвід роботи. Вартість залежить від обсягу замовлення, складності завдання. Наші майстри виконають наступні роботи:

  • сервіс сигналізації та відеоспостереження;
  • обслуговування пластикових вікон;
  • сервіс кавоварок, пральних, сушильних, посудомийних машин тощо;
  • доставлення пелет, кави, води, витратних матеріалів та корму для тварин тощо;
  • столярні роботи, збирання меблів;
  • інші дрібні послуги по обслуговуванню домівки.

Майстер приїде на об’єкт оперативно, у зручний для вас час. Ціна визначається типом робіт. З огляду на те, що ми пропонуємо комплексне обслуговування квартир і будинків, аварійний виклик майстра включений в кожен стандартний пакет. Пакетне обслуговування дозволяє оптимізувати вартість робіт шляхом об’єднання декількох видів робіт в один візит. Таким чином ми можемо пропонувати аварійний виїзд майстрів по більш оптимальної вартості.
 

За потреби наші співробітники допоможуть закупити матеріали, привезуть їх на місце проведення ремонту. При підключенні техніки, сантехніки, складання меблів співробітники нашої компанії дотримуються вимог інструкції виробника. Після надання повного комплексу послуг видається акт виконаних робіт. В документі вказується перелік дій, які виконав ремонтник.
 

Щоб замовити комплексне обслуговування квартири або будинку, зателефонуйте нашим співробітникам за телефоном, вказаним на сайті. Можна заповнити форму зворотного зв’язку онлайн. Вкажіть контактну інформацію. Наш менеджер передзвонить вам, щоб вибрати зручний час для приїзду майстра до вас додому або в офіс.
 

Для розрахунку індивідуального пакета, який можна розширити додатковими послугами, можна скористатися калькулятором на нашому сайті. Додайте бажані послуги, які будуть виконувати наші співробітники, розрахуйте вартість майбутніх завдань. Ми виконаємо замовлення якісно, ​​швидко, в обумовлені терміни.