Сантехнічні роботи
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.
Сантехнічні роботи

Сантехнічні роботи Київ та Київська область

В приватному будинку, котеджі, на дачі, в новобудові або на інших об’єктах обов’язково встановлюється система водопостачання і каналізації. Без неї неможливо повноцінно експлуатувати об’єкт.
При монтажі та в процесі експлуатації водопостачання важливо виконувати регулярне обслуговування. Сантехнічні роботи у квартирі, в новобудові, приватному будинку виконають співробітники нашої компанії smart care.

Послуги сантехніка: перелік робіт

Роботи по сантехніці включають комплекс обов’язкових процедур, спрямованих на забезпечення нормального функціонування водопостачання та водовідведення.
 

В процесі виконання ремонту й обслуговування фахівці нашої компанії перевіряють працездатність комунікацій, підключеного до мережі обладнання, відповідність параметрів встановленим нормам.
 

Своєчасна заміна зношених компонентів, підключення необхідних компонентів дозволяє продовжити термін експлуатації водопроводу, каналізації, знизити витрати та підвищити комфорт при експлуатації.
 

В ході проведення сервісних робіт виконується ряд обов’язкових дій. Це процедури, які входять в стандартний пакет, який пропонує наша компанія. можна укласти договір на індивідуальне обслуговування.

Під час сервісу виконуються наступні дії:

  • перевірка фурнітури (клапани, крани перекриття, шланги тощо.);
  • чистка сифонів;
  • чистка стоків.

В процесі роботи перевіряються місця з’єднань, обладнання системи.
Під час дії договору наші досвідчені співробітники виконують діагностику, підключення і заміну необхідних компонентів. Це забезпечує нормальну роботу комунікацій, виключає ймовірність збоїв та ламання.
 

Ми виконаємо ремонт сантехніки вдома у замовника або на громадському об’єкті швидко, акуратно і недорого.

Як замовити послуги сантехніка в smart care

Зробити замовлення ви зможете в зручний час, скориставшись формою замовлення пакетного обслуговування квартир або будинків. Ви також можете зателефонувати нашим консультантам за телефоном, вказаному на сайті, або заповнити форму зворотного зв’язку.
 

Ви можете укласти договір на проведення робіт в рамках готового пакетного рішення або замовити окремі послуги в рамках формування індивідуального пакета.
 

Вибір необхідних дій залежить від особливостей об’єкта, типу комунікацій. Щоб сформувати індивідуальний пакет, ви можете скористатися калькулятором на сайті та вказати періодичність послуги в рік. Система розрахує ціну послуг.
 

Після оформлення заявки, наш менеджер передзвонить вам та уточнить зручний час для першого візиту нашого фахівця. Співробітник прорахує точну вартість послуг з урахуванням типу сантехніки, особливостей обслуговування.
 

Наші консультанти дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть оформити замовлення, вибрати оптимальний пакет послуг. Протягом терміну дії договору smart care буде підтримувати працездатність інженерних мереж вашого будинку, усувати несправності. Це дозволить уникнути збоїв в роботі сантехніки.