Обслуговування побутової техніки
Пакети квартири
Cтандартні пакетні рішення для квартир - всі важливі послуги для оселі.
Пакети будинки
Стандартні пакетні рішення для будинків - всі важливі послуги для оселі.
Пакет індивідуальний
Власний пакет обслуговування з додаванням додаткових послуг.
Обслуговування побутової техніки

Ремонт і сервіс побутової техніки у вас вдома Київ та область

Побутова техніка вимагає регулярного обслуговування. Це подовжує термін експлуатації обладнання, дозволяє користуватися ним в штатному режимі. При виникненні несправностей можна швидко замінити компонент, що вийшов з ладу.
Роботи з ремонту та обслуговування побутової техніки виконують співробітники нашої компанії smart care. Ми виконаємо роботи швидко, якісно. з нашою компанією можна укласти договір на обслуговування в рамках пакету комплексного обслуговування квартири або будинку на рік. Ми працюємо в Києві та Київській області.

Яку техніку ми обслуговуємо

В побуті використовується безліч спеціальних приладів. Через перебої в електроживленні, неправильної експлуатації або несвоєчасного обслуговування техніка може вийти з ладу. Замовивши обслуговування в нашій компанії, ви отримаєте високоякісний сервіс по ремонту і то обладнання.
Наші співробітники застосовують в роботі професійне обладнання, сертифіковані матеріали та комплектувальні елементи. Сервіс проводиться з встановленою періодичністю. Враховуються рекомендації виробника приладу. В рамках комплексного обслуговування квартир і будинків із замовленням послуги обслуговування техніки наші фахівці виконають ремонт і техобслуговування наступної побутової техніки:

  • холодильник;
  • пральна машина;
  • мікрохвильовка;
  • праска;
  • електроплита, духовка;
  • кондиціонер;
  • бойлер, водонагрівач для проточної води;
  • посудомийка;
  • витяжка;
  • інші прилади.

Щоб обрати метод відновлення працездатності та техобслуговування приладів ми враховуємо особливості конструкції, та інші чинники. При необхідності застосовуються сертифіковані комплектувальні елементи. Це дозволяє вирішити навіть найскладніші завдання.
Вартість послуг в рамках пакетного обслуговування квартир та будинків значно дешевше, ніж покупка окремих послуг. Крім сервісу для побутових пристроїв у нас можна замовити ряд інших робіт для будинку, квартири, офісу. Розрахувати ціну при додаванні до індивідуального плану обслуговування будинків і квартир можна на сайті за допомогою онлайн калькулятора.

Переваги пакетного обслуговування від smart care

Наша компанія працює в області сервісу багато років. Ми обслуговуємо приватні, громадські, промислові об’єкти. В роботі застосовується нове професійне обладнання, що гарантує високу якість результату.
Співробітники нашої компанії зможуть вибрати оптимальну методику, обладнання та надійні комплектувальні елементи. Щоб укласти з нами договір, зателефонуйте або напишіть в формі зворотного зв’язку. Ви можете замовити обраний вами пакет з готових рішень або сформувати самостійно індивідуальний пакет обслуговування за допомогою онлайн-калькулятора на нашому сайті.